To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Opole.

Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Opole, Opolskie Dodane o 12:58, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 491070197
2 300 - 2 600 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

To wyjątkowa obsługa stacji Shell sprawia, że Klienci tu wracają.

Dlatego tak ważne u pracowników są: pozytywne nastawienie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Jeśli nie brakuje Ci entuzjazmu oraz cechują Cię życzliwość i kultura osobista, to znaczy, że to praca idealna dla Ciebie.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.
  • Prace porządkowe na stacji paliw.

Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.
  • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.
  • Zaangażowania i motywacji do pracy.
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Co oferujemy pracownikom na tym stanowisku?

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.
  • Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę.
  • Zniżka na paliwa.
  • Zniżka na produkty Shell.
  • Atrakcyjny system premii i nagród.

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Wyświetleń:394