To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Franczyza / Własna firma w Śląskiem.

Dyrektor Oddziału - Bytom

Opis
<p>Ekstra Robota Sp. z o.o. Sp.k. - Agencja Zatrudnienia specjalizująca się w rekrutacji i zatrudnianiu dla Pracodawców pracowników z Ukrainy, w związku z tworzeniem nowego oddziału poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

DYREKTOR ODDZIAŁU
Miejsce pracy: Bytom.

Opis stanowiska:
· Pozyskiwanie Klientów/Pracodawców na usługi świadczone przez Agencję, zwłaszcza w zakresie pracy tymczasowej i sezonowej pracowników z Ukrainy.
· Koordynacja współpracy z Klientami/Pracodawcami, budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji.
· Organizowanie czynności związanych z rozpoczęciem pracy przez pracowników, w tym: dopilnowanie podpisania umów o pracę, badania lekarskie, szkolenia bhp.
· Koordynacja zakwaterowania pracowników (w oparciu o lokale jakimi dysponuje Agencja).
· Budowanie trwałych relacji z pracownikami, udzielanie im wsparcia w zakresie spraw bytowych, urzędowych, bankowych, itp.
· Rozwiązywanie bieżących problemów.
· Zadania nie obejmują rekrutacji pracowników.
· Odpowiedzialność finansowa i prawna jest po stronie Agencji.

Wymagania:
· Nie musisz posiadać doświadczenia zawodowego w tym zakresie, ale umiejętność sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.
· Rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania relacji.
· Zaangażowanie i samodzielność.
· Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
· Chęć realizacji zadań w ramach własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:
· Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie.
· Współpracę na zasadzie firma-firma (samozatrudnienie).
· Zadaniowy tryb pracy (w początkowym okresie może być to praca dodatkowa).
· Wysokie zarobki uzależnione od realizacji celów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a - wyślij CV za pośrednictwem OLX.
Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń.

Prosimy dopisanie w CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ekstra Robota Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie 70-470, ul. Wojska Polskiego 7/7, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 20926.</p>
  • Dodane o 08:41, 2 sierpnia 2019
  • Wyświetleń:26
  • ID ogłoszenia: 535872323

Ogłoszenia użytkownika Wojciech