To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Śląskiem.

Dowódca Zmiany

Opis
<p>Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!&nbsp;

Zakres obowiązków:

Koordynowanie zadań ochrony,
Utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
Wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami,
Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,

Poszukujemy osób:

niekaranych,
dyspozycyjnych,
sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
z dobrą znajomością języka angielskiego,
posiadających uprawnienia na broń.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
narzędzia potrzebne do pracy,
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych&nbsp;przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.</p>
  • Dodane o 08:33, 27 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 533100740

Ogłoszenia użytkownika SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.