To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Tarnów.

Doradca Techniczno-Handlowy

Tarnów, Małopolskie Dodane o 16:21, 6 marca 2019, ID ogłoszenia: 511561456
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Zadania:
• Kompleksowe zarządzanie projektami od wykonania pomiarów u Klienta do nadzorowania ich realizacji
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji
• Przygotowywanie ofert we współpracy z biurem projektowym i prowadzenie negocjacji

Oczekiwania
Wymagania:
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku i umiejętność sprzedaży technicznej
• Umiejętność zarządzania projektami
• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
• Umiejętność samoorganizacji oraz dbałość o szczegóły
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego

Oferta
Oferujemy:
• Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń oraz dostęp do licznych benefitów pozapłacowych
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem
• Mobilna i dynamiczna praca w europejskiej grupie produkcyjnej
• Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w logistyce magazynowej
Wyświetleń:450
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Doradca Klienta Korporacyjnego

Finanse / księgowość

11 mar

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika