To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Bydgoszcz.

Doradca Kredytowy - elastyczny grafik, Bydgoszcz

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży!

Nie masz doświadczenia? Wyszkolimy Cię!

Doradca Kredytowy

Oferujemy pracę w terenie z grafikiem do uzgodnienia! Pogódź elastycznie życie osobiste i zawodowe!

Praca nie jest akwizycją lub nakłanianiem do kupna ubezpieczeń.

Zadania:

  • Spisywanie wniosków kredytowych (teren jest przydzielany tak, aby jego obsługa była jak najdogodniejsza).
  • Odbieranie rat od klientów.
  • Systematyczne reklamowanie na przydzielonym terenie.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Zaangażowania, motywacji do pracy i sumienności.
  • Wiek bez znaczenia! (osoby pełnoletnie).
  • Doświadczenie w branży będzie dużym atutem!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne – nasi najlepsi doradcy zarabiają ponad 3000 zł.
  • Możliwość samodzielnego ustalenia godzin spotkań z Klientem (praca 3-4h dziennie).
  • Bogaty system motywacyjny pozwalający na uzyskanie atrakcyjnego wynagrodzenia już w pierwszych miesiącach pracy.
  • Możliwość awansu na kierownicze stanowisko i zbudowanie własnego zespołu.
  • Umowa zlecenia. Pracę można traktować jako stałą lub dodatkową.
  • Szkolenie wdrażające, teoretyczne i praktyczne.

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wymienione w ogłoszeniu stanowisko. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywało również przetwarzane w celu ich przeprowadzenia.

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art 6. ust. 1 lit. a) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi udział w procesie.

Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-317) przy ul. Orlej 13/10. Aby skontaktować się z nami, zadzwoń pod numer tel. 221 - pokaż numer telefonu - .

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na użytek przyszłych rekrutacji CV będzie przechowywane przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego

Informujemy, że wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na stronie www.icredit.pl w zakładce Polityka Prywatności.

  • Dodane o 14:09, 24 września 2020
  • Wyświetleń:653
  • ID ogłoszenia: 626185707

Ogłoszenia użytkownika iCredit Sp. z o.o.