To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Szczecin.

Doradca Klienta w Punkcie Kredytowym Media Markt

Szczecin, Zachodniopomorskie, Słoneczne Dodane o 16:17, 26 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522740506
W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin ul. Struga

Zadania:
* Sprzedaż produktów oraz akcje informacyjne o produktach bankowych
* Aktywna obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:
* Wykształcenia min. średniego
* Sumienności, rzetelności, skrupulatności, odpowiedzialności,
obowiązkowości
* Silnej motywacji do pracy
* Umiejętności pracy w zespole
* Podstawowej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych

Oferujemy:
* Zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
* Stawka podstawowa + prowizja
* Współpracę z młodym dynamicznym zespołem
* Możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych
dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych
z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Wyświetleń:559
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Milena Michalowska

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

17 maj

Automatyk Utrzymania Ruchu