Obserwuj

Doradca klienta w Agencji Pracy

Kępno, kępiński, Wielkopolskie Dodane o 11:05, 20 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509793285

Oferujemy pracę dla osoby, której zadaniem będzie sprzedaż profesjonalnych usług z dziedziny pracy tymczasowej i outsourcingu. Kandydat w trakcie wykonywania swoich obowiązków powinien nabyć wiedzę i umiejętności z dziedziny prawa pracy, legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców, pracy tymczasowej, podwykonawstwa w realizacji usług (outsourcingu)

Zakres obowiązków

  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych usług doradczych
  • Mile widziana wiedza z zakresu kodeksu pracy i zatrudniania cudzoziemców
  • Mile widziana wiedza z zakresu zatrudniania pracowników tymczasowych i outsourcingu pracowników

Oferujemy

  • Narzędzia podnoszące efektywność sprzedaży
  • Profesjonalne szkolenia z dziedziny przedmiotu sprzedaży
  • Samochód służbowy, komputer, telefon
  • Stabilność pracy i zatrudnienia
  • Rozwój osobisty i nabycie umiejętności atrakcyjnych na rynku pracy
  • Atrakcyjny system premiowy

Dodatkowe informacje

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Michał

4 000 - 10 000 zł/mies.

Kępno, kępiński, Wielkopolskie

Pokaż na mapie