To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kraków.

Doradca Klienta - Praca od zaraz!

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 17:32, 20 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 519719904
W związku z rozwojem projektu, zatrudnimy na stanowisko Doradca Klienta.
Praca na stałe, w biurze - centrum Krakowa, Aleje Słowackiego.

Warunki współpracy:
* gwarantowana stawka godzinowa na start 14,70 zł / h + premie za zamówienia do 70 zł + dodatki szkoleniowe do 500 zł
* możliwość wypłaty 50 % wynagrodzenia za poprzedni tydzień już po pierwszym tygodniu pracy
* płatne szkolenie wdrażające do pracy
* możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
* codzienne płatne szkolenia, które dadzą Ci możliwość stałego rozwoju i AWANSU w strukturach firmy
* świetnie zlokalizowane biuro ( 2 przystanki do Rynku Głównego)
* pracę od poniedziałku do piątku
* świeże owoce oraz kawę w biurze
* konkursy z nagrodami
Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy:
* pozytywnego nastawienia
* znajomości obsługi komputera
* nienagannej dykcji
*chęci rozwoju

Zadania:
*telefoniczne ustalanie z klientem firmy wysokości udzielonych rabatów na usługi
*wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie
*dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wyświetleń:1698
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika DGM

Konsultant(ka) Yves Rocher - C.H. Solaris

Kasjer / ekspedient

wczoraj
19:31

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Obsługa klienta / call center

24 kwi

Maturzysto! Czas na pierwszą pracę

6 maj

#praca #2wypłaty #elastyczny_grafik #młody_zespół

13 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika