To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Bydgoszcz.

Doradca Klienta B2C / B2B - Od 3000 zł - Dołącz do Nas - Aplikuj!

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 12:44, 17 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 421065787
3 000 - 5 500 zł/mies.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Doradca klienta B2C, którego głównym zadaniem będzie opieka nad klientami na podległym terenie, oraz prezentacja produktów firmy.

Oferujemy pracę na pełen etat w Bydgoszczy.

Zakres obowiązków:
– pomoc w prowadzeniu działań terenowych,
– współpraca z działem sprzedaży w zakresie prezentacji produktowych potencjalnym klientom,
– znajomość materiałów szkoleniowych,
– ciągłe poszerzanie wiedzy dotyczącej rynku.

Wymagania:
– doskonała umiejętność komunikacji,
– zdolność koncentracji oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,
–mile widziane prawo jazdy kat. B,
– umiejętność i pasja do zdobywania oraz przekazywania wiedzy.

Oferujemy:
– ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,
– szansę pracy w doświadczonym zespole,
– możliwości rozwoju zawodowego,
– dobre warunki pracy i świetną atmosferę,
– atrakcyjne wynagrodzenie od 3 tys. brutto miesięcznie,
– dodatkowe benefity

W pierwszym etapie rekrutacji kontakt przez portal OLX. Pod uwagę będą brane tylko aplikacje z załączonym CV oraz klauzulą. Odpowiemy wybranym kandydatom.

Wyświetleń:102