To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie i opieka w Tarnów.

Dietetyk

Tarnów, Małopolskie Dodane o 11:01, 13 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511496636

Poszukujemy Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia do Centrum Naturhouse w Tarnowie

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

• współpraca z pacjentami zgodna ze standardami firmy

• dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb pacjenta

• egzekwowanie przekazywanych zaleceń, wspieranie i motywowanie pacjenta w trakcie kuracji

• budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentami

• dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie

• przygotowywanie materiałów merytorycznych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub technologia żywności i żywienie człowieka)

• komunikatywność i wysoka kultura osobista

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie

• zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

• mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Oferujemy:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)

• bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy

• możliwość rozwoju zawodowego

• miłą atmosferę pracy

• satysfakcję z wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyświetleń:266

Ogłoszenia użytkownika Aneta

Sprzedam Centrum Dietetyczne Naturhouse w Tarnowie