To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Opolskiem.

Developer Magento

Opis
<p>E‐direct 24 sp. z o.o. sp.k. świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania sklepów, serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko :

Opis stanowiska pracy:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie sklepów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.

Wymagania:
Znajomość systemu Magento - minimum pół roku doświadczenia,
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend,
Znajomość OOP, MVC,
Bardzo mile widziana znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery),
Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania,
Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Pracę w siedzibie firmy w młodym i dynamicznym zespole,
pracę przy nowoczesnych projektach dla dużych marek,
Gwarantowany stały rozwój,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Prywatną opiekę medyczną.

Forma kontaktu:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail z tematem „ Developer Magento ” załączając poniższe dokumenty:
CV,
List motywacyjny,
Ewentualne referencje,

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest E-direct 24 sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Opolu przy ul. Szpitalna 17a, 45-010 Opole.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie oddzielnej zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy podanie danych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.</p>
  • Dodane o 14:44, 18 lipca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 475211277