Obserwuj

Część etatu - Magazynier operator wózka widłowego Radomsko

Radomsko, radomszczański, Łódzkie Dodane o 19:34, 3 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 497855817

Firm logistyczna Frigo Logistics sp. z o.o. poszukuje KOBIET I MĘŻCZYZN na stanowisko:
MAGAZYNIER OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Możliwa praca na część etatu lub zmianę popołudniowa oraz nocną.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przyjmowanie produktów do magazynu,
- kompletacja towaru,
- wydawanie produktów z magazynu
Powyższe obowiązki wykonywane są za pomocą elektrycznych wózków widłowych.

MILE WIDZIANE (WARUNEK NIEKONIECZNY):
- doświadczenie w pracy magazynowej,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY:
- umowa o pracę bez pośrednictwa agencji pracy
- przyjazną atmosferę w pracy,
- 8 godzin pracy (w tym łącznie godzina płatnej przerwy),
- system szkoleń dostosowany do potrzeb pracownika,
- możliwość bezpłatnego uzyskania kwalifikacji na wózki widłowe,
- wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- Prywatna Opieka Medyczna
- każdego dnia bezpłatny, ciepły posiłek.

Administratorem Danych Osobowych jest Frigo Logistics Sp. z o.o. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 21 § 1 i 4 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a, c i f RODO.
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Frigo Logistics Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Frigo Logistics Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Brak zdjęcia

Sekretarka

Administracja biurowa

15 sty

Spedytor Krajowy

21 sty

Asystentka Działu Personalnego

16 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Radomsko, radomszczański, Łódzkie

Pokaż na mapie