To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Cieśla szalunkowy, zbrojarz, ekipy - praca w Belgii od zaraz

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 08:27, 6 maja 2019, ID ogłoszenia: 497900239
12 000 - 16 000 zł/mies.

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu prac na terenie Belgii oraz Polski.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:
- 50% czasu pracy, praca na betoniarni (zalewanie betonem, szlifowanie, przygotowywanie do prefabrykacji)
- 50% czasu pracy, szalowanie na budowie w systemie DOKA

Wymagania:
- znajomość oraz doświadczenie na ww. stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- posiadanie własnej działalności
- sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- wynagrodzenia 18-20 euro/godz. netto
- współpracę długofalową

- czas pracy 8-10 godzin możliwe nadgodziny
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania - koszt po stronie pracownika

Wyświetleń:1322

Ogłoszenia użytkownika Jarek

Brak zdjęcia

od 14 000 zł/mies.do 17 000 zł/mies.

Stokke Xplory 2w1 i DUŻO AKCESORIÓW

3 300 zł

Do negocjacji

od 19 000 zł/mies.do 25 000 zł/mies.