Biuro - Specjalista ds Obsługi Klienta - Green Logistics Polska

2 800 - 3 900 zł/mies.

Firma Green Logistics Polska Sp. z o.o. jest operatorem logistycznym oferującym kompleksowe rozwiązania zarówno dla dużych dystrybutorów, firm handlowych, producentów, jak również dla małych firm, sklepów internetowych bądź nowych pomysłów biznesowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Łubna (Baniocha)

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat + premie
• System pracy dwuzmianowy
• Miłą atmosferę w zgranym zespole
• Szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
• Prywatną opiekę medyczna
• Ubezpieczenie grupowe

• Kartę Multisport

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie zleceń do wydań

• Obsługa systemów magazynowych

• Kontakt z klientem przez e-mail i telefon
• Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
• Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa

• Uczciwość i dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy w magazynie

• Doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych

• Umiejętność obsługi pakietu office
• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Dbałość o szczegóły

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, odpowiadając na ogłoszenie.

  • Dodane o 08:37, 6 lipca 2020
  • Wyświetleń:547
  • ID ogłoszenia: 547012373

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Łubna, piaseczyński, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika Biuro