Obserwuj

Barman/barmanka/ pomoc barmańska Ministerstwo Śledzia i Wódki

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 11:07, 17 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 361696522
MINISTERSTWO ŚLEDZIA I WÓDKI szuka rąk do pracy! Miejsce pracy to Piotrkowska 111 lub Piotrkowska 84

Zakres obowiązków:

- serwowanie napojów i dań
- dbanie o porządek w lokalu
Poszukujemy osób pozytywnych, pracowitych i wielozadaniowych. Oferujemy pracę w twórczym środowisku, otwartym i dynamicznym zespole.
Nie masz doświadczenia? To nie problem! Wszystkiego Cię nauczymy
Adekwatne do wkładu - wysokie zarobki!

Zapewniamy elastyczny grafik!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Łódź, Łódzkie, Śródmieście

Pokaż na mapie