Obserwuj

Asystentka Dyrektora

Warszawa, Mazowieckie, Ochota Dodane o 09:24, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 475249614

POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

- zarządzanie kalendarzem dyrektora (ustalanie terminów narad i spotkań, organizacja i obsługa administracyjno-logistyczna spotkań, organizacja wyjazdów służbowych),
- sporządzanie notatek ze spotkań,
- obsługa gości (w tym gości zagranicznych),
- obsługa korespondencji oraz połączeń telefonicznych (również w języku angielskim),
- obsługa dokumentów (faktury, rachunki itp.),
- inne zadania zlecone.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office)
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- zdolności organizacyjne
- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
- komunikatywność i kreatywność
- dobra prezencja

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- Pracę w atrakcyjnej lokalizacji Warszawa, Aleje Jerozolimskie
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
- możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma POS Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Wadwicz

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Administracja biurowa

8 kwi

Konserwator - "złota rączka"

Budowa / remonty

dzisiaj
10:29

Specjalista ds. analiz danych i projektów

dzisiaj
09:29

Główny Specjalista ds. Efektywności Biznesu

dzisiaj
09:26

Młodszy Analityk

8 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Wadwicz Grupa to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.
... czytaj więcej