Obserwuj

Asystent w Zespole Wspomagania Procesu

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów Dodane o 16:08, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 516053714

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Dochodzenia Należności Detalicznych na stanowisko:

Obowiązki:

• Dokonywanie operacji księgowych oraz administracyjnych w aplikacjach bankowych

• Pozyskiwania dokumentacji niezbędnej w realizacji zadań Departamentu

• Archiwizacja dokumentacji

• Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zawartych umów

• Przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji

• Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Mile widziane doświadczenie w pracy z korespondencją i dokumentami

• Skrupulatność i dokładność

• Mile widziane doświadczenie pracy w obszarze dochodzenia należności w instytucji finansowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę na zastępstwo (około 2 lat)

• Możliwość uzyskania wysokich premii, uzależnionych od wyników pracy

• Pracę w zgranym i dynamicznym zespole

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

• Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Bank Millennium

Opiekun Klienta w Placówce Bankowej- Częstochowa

Obsługa klienta / call center

11 kwi

Opiekun Klienta w Placówce Bankowej w Olsztynie

10 kwi

Lider Zespołu Sprzedaży - Lubin

Przedstawiciel handlowy

17 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.
... czytaj więcej