To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Warszawa.

Asystent /Referent ds. reklamacji

Warszawa, Mazowieckie, Praga-Południe Dodane o 16:38, 20 lutego 2019, ID ogłoszenia: 512924681

Hertz jest wiodącym liderem wynajmu krótkoterminowego na rynku polskim i światowym.Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent / Referent ds. reklamacji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem w zakresie załatwiania spraw reklamacyjnych.

Zadania:

  • Przyjmowanie, analizowanie reklamacji i udzielanie odpowiedzi zgodnie ze standardami firmy
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem w języku polskim i angielskim
  • Skrupulatne prowadzenie dokumentacji i rejestrów reklamacyjnych w formie elektronicznej i papierowej.
  • Kontakty z partnerami i innymi działami firmy w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej si ę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Bogaty pakiet socjalny w tym m.in. opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, ubezpieczenie
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie proszę o wpisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Motorent Sp. z o.o. z siedzibą w (04-193) Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 34, KRS: 373 - pokaż numer telefonu - 7(„Administrator”), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji” Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną przez Administratora na www.hertzpolska.pl

Wyświetleń:518