To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Gdańsk.

Asystent przedstawiciela/ stała pensja +premia

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 07:14, 27 lutego 2018, ID ogłoszenia: 402798345
2 000 zł/mies.

Invest Finance jest firmą działającą w sektorze pożyczek krótkoterminowych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby z Trójmiasta lub okolic, do pracy w charakterze asystenta przedstawiciela.

Wymagania:
- Warunek konieczny: Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- Dyspozycyjność,
- Uczciwość,
- Sumienność,
- Podstawowa znajomość pakietu office,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WYSTARCZĄ CHĘCI DO PRACY

Obowiązki:
- Promocja i pozyskiwanie nowych klientów
- Monitorowanie działań konkurencji w regionie
- Pomoc innym przedstawicielom w regionie

Oferujemy:
- Stałą pracę
- Możliwość rozwoju, uzależnioną od zaangażowania
- Umowę o pracę na czas nieokreślony poprzedzona okresem próbnym
- Narzędzia do pracy (samochód służbowy i telefon)
- Stałe wynagrodzenie (2000 netto) +premia uznaniowa

Kandydatów proszę o wysłanie CV (WRAZ ZE ZDJĘCIEM) oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO
Zaznaczamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów

Wyświetleń:171