Asystent/ka Działu Handlowego

2 600 - 3 400 zł/mies.

Firma Metrolux od 2014 roku świadczy usługi z zakresu rekrutacji oraz leasingu pracowniczego.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Współpraca z Koordynatorem Handlowym
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień
  • Aktywne wsparcie sprzedaży działu handlowego
  • Kontakt z kontrahentami i potencjalnymi klientami
  • Koordynacja obiegu dokumentów w dziale handlowym
  • Realizacja bieżących zadań
  • Obsługa informatycznych systemów firmowych (CRM)
  • Współpraca z innymi działami

Umiejętności:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży/marketingu
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu office (Excel, Word)
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stacjonarną pracę w biurze z możliwością łączenia pracy z domu.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Kartę sportową FitProfit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mailowy.

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

  • Dodane o 11:44, 16 września 2020
  • Wyświetleń:396
  • ID ogłoszenia: 628821024

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika MetroLux Agencja Pracy