To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Kraków.

Asystent ds. administracji audytów

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 15:05, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522283432
Znasz świetnie język angielski?
Zwykła praca biurowa to dla Ciebie za mało i chcesz poszerzać horyzonty?
Dla naszego Klienta z branży certyfikującej poszukujemy kandydatów na stanowisko
asystent ds. administracji audytów

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres minimum 12 miesięcy (zastępstwo)
- prywatna opieka medyczna
- karta sportowa OK System
- pracę w zgranym zespole w dobrej atmosferze

zadania
- Planowanie audytów i późniejsze ich monitorowanie
- Obsługa audytorów i klientów
- Wprowadzanie i aktualizacja danych i dokumentów w systemie
- Techniczne przygotowanie szkoleń i eventów - przygotowanie materiałów, organizacja sal, catering itp.
- Wsparcie dla handlowców w działalności Spółki, w tym ustalanie terminów spotkań z klientami kontaktującymi się z biurem w siedzibie, w wypełnianiu formularzy (akceptacja ofert, wniosków o certyfikację itp.)
- Wstawianie ofert i danych, w tym osobowych do i praca w systemach zarządzaniu firmą (SAP Team Leader)
- Współpraca z handlowcami w przygotowywaniu Ofert odnowienia (obsługa systemu Team Leader i wysyłka do klienta), na podstawie danych udzielonych przez handlowców
- Czynności administracyjne: obsługa centrali telefonicznej, obsługa poczty, wysyłanie certyfikatów
- Wystawianie i wysyłanie faktur dochodowych

oczekujemy
- biegłej znajomości języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka włoskiego
- doświadczenie w prowadzeniu biura
- umiejętność pracy w zespole
- punktualność, rzetelność, komunikatywność
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:1111
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Justyna Kudelska

operatorzy produkcji

Produkcja

17 maj

pracownik produkcji

Produkcja

10 maj

3 200 zł/mies.

operator maszyn

Produkcja

10 maj

pracownik/ca produkcji

Produkcja

10 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika