To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Warszawa.

Asystent admninistracyjny w Dziale HR

Warszawa, Mazowieckie, Wilanów Dodane o 19:07, 8 marca 2019, ID ogłoszenia: 511974828

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży odzieżowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent administracyjny w dziale HR

Zadania:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Koordynacja szkoleń oraz kursów (rezerwacja sal, zaproszenia na szkolenia)
  • Rozliczenie faktur w systemie SAP
  • Wsparcie w organizacji wyjazdów dla pracowników
  • Wsparcie procesu rekrutacji
  • Archiwizacja elektroniczna akt osobowych
  • Współprowadzenie neswslettera
  • Drobne tłumaczenia
  • Pomoc w przygotowaniu prezentacji

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenia w pracy biurowej (administracja lub HR)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • dostępność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • pracę w znanej firmie zlokalizowanej na Wilanowie
Wyświetleń:1343
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna

Asystent w Dziale Obsługi Klienta

Administracja biurowa

4 mar

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika