To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hostessa w Warszawa.

Apple Promotor Marki Euro G. Mokotów 3/4 etatu

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 14:46, 19 marca 2019, ID ogłoszenia: 502111013
22 zł/godz.

Option One – Sales & Marketing Services jest firmą wyspecjalizowaną w realizacji projektów sprzedażowych i marketingowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie
Kandydatów na stanowisko:
Promotor IT (praca w elektromarketach)

Umowa zlecenie na 3/4 etatu, stawka 22 zł brutto + premie

OD KANDYDATEK/ KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• zaangażowania w realizację założonych celów
• bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej
• silnej motywacji do pracy i kreatywności
• znajomość języka angielskiego
• chęci podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
• zacięcia sprzedażowego

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:
• znajomość branży IT
• doświadczenie w sprzedaży

ZAPEWNIAMY:
• pracę dla lidera rynku, możliwość rozwoju w strukturze klienta
• pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
• pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
• atrakcyjne warunki finansowe ( podstawa + premie )
•kontakt z najnowszymi technologiami
•elastyczny grafik pracy
•stabilne zatrudnienie

OBOWIĄZKI:
• Profesjonalna obsługa klienta według standardów firmy
• Badanie potrzeb klienta i udzielanie właściwych rekomendacji zakupowych
• Zapewnienie ciągłej dostępności produktów
• Dbanie o właściwą ekspozycję towaru zgodnie z określonymi wytycznymi
• Realizacja planów sprzedażowych
• Dbałość o wizerunek firmy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Option One z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Option One z siedzibą w Warszawie przy ul. Dąbrówki 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Wyświetleń:1273

Ogłoszenia użytkownika Option1

Brak zdjęcia

22 zł/godz.