Obserwuj

Animator/ Animatorka - Hostessa - praca dodatkowa: 23 - 25.11

Szczecin, Zachodniopomorskie, Centrum Dodane o 13:51, 8 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493340672
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób chętnych do wsparcia w sprzedaży ekskluzywnych produktów zapachowych w perfumeriach. Oferujemy pracę w centrum Szczecina, w dniach 23-25.11.2018 - godz.: 12:00 - 20:00.

Oczekiwania
Jeśli: chcesz zarobić na świąteczne prezenty i przyjemności, dysponujesz wolnym czasem w dniach: 14.11, 23-25.11.2018, jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty, to szukamy właśnie Ciebie!

Oferta
Oferujemy: umowę zlecenie, wynagrodzenie 19 zł brutto/h, szkolenie produktowe w dniu 14.11 o godzinie 17:00, możliwość nawiązania długiej współpracy z najlepszymi osobami.

Numer ref. ANI/062/MSE
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Asystent/ka Zarządu

Administracja biurowa

23 paź

Pracownik produkcji

Produkcja

30 paź

Specjalista ds. dokumentacji / Ilustrator