To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Kraków.

Administrator - Recepcjonista. Nowy aparthotel, Rynek Podgórski

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 17:31, 11 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 346281584
3 200 - 3 600 zł/mies.
Poszukujemy kandydata na stanowisko Administrator - Recepcjonista do nowego aparthotelu o wysokim standardzie, znajdującego się przy Rynku Podgórskim. Oferujemy stałą pracę, w pełnym wymiarze godzin - zleceń.

Zakres obowiązków

• posprzątanie i przygotowanie kilku apartamentów na przyjazd Gości

• recepcja Gości

• zaopatrzenie (kontrola pralni, stanów magazynowych)

Oferujemy

• miłą atmosferę pracy

• wynagrodzenie podstawowe 2500zł netto

• prowizję za sprzedaż usług oraz napiwki Gości (200 - 500zł)

• zmiany 12-godz (ok 15 dni pracujących w miesiącu)

Oczekujemy

• dobrej znajomości j.angielskiego w mowie i w piśmie

• pogody ducha i optymizmu

• poczucia obowiązku, dobrego zorganizowania

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (recepcja, sprzątanie, housekeeping, hotel, hostel, apartamenty) - zapewniamy kilkudniowe szkolenie.

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiemi: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"
Wyświetleń:8666

Ogłoszenia użytkownika Aparthotel

Brak zdjęcia

3 500 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 000 zł/mies.