To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Oleśnica.

17,38 brutto!Pracownik techniczny, 1 zmiana-od pon. do pt. /Smardzów

Oleśnica, oleśnicki, Dolnośląskie, Oleśnica Dodane o 09:13, 5 listopada 2018, ID ogłoszenia: 472022423
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu. Dla swojego kluczowego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik techniczny!
Nie masz doświadczenia ale lubisz majsterkować? Wszystkiego Cię nauczymy!

Miejsce pracy: Smardzów

Obowiązki:

-Naprawa usterek, konserwacja i serwisowanie naczep samochodowych!

Oferujemy:

-Pracę w oparciu o umowę zlecenie
-Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - 17,38 brutto/h
-Pracę jednozmianową - od 7 do 16, od poniedziałku do piątku
-40 min przerwy

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, proszę o aplikowanie za pośrednictwem portalu OLX.pl

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:1712
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Paulina

Brak zdjęcia

Pomoc kuchenna

Pomoc kuchenna / zmywak

28 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika