Cena

Nieruchomości - Zielone Kamedulskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom w stanie surowym zamkniętym przy ul. Łokietka

Dom w stanie surowym zamkniętym przy ul. Łokietka

699 000 zł

Suwałki - 24 kwietnia 2026

199 m² - 3512.56 zł/m²
Dom z częścią usługową w świetnej lokalizacji

Suwałki - 27 kwietnia 2026

346,10 m² - 3926.61 zł/m²
Lokal handlowo – usługowy o powierzchni 225 m2, z placem 800 m2

Suwałki - 21 kwietnia 2026

225 m²
Do wynajęcia wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, Gru

Suwałki - 19 kwietnia 2026

60 m²
Apartament D6  3 pokoje | 60.87 m² | Niska zabudowa z windą | Batorego

Suwałki - 16 kwietnia 2026

60,87 m² - 8400 zł/m²
Apartament D8  2 pokoje | 46.74 m² | Niska zabudowa z windą | Batorego

Suwałki - 16 kwietnia 2026

46,74 m² - 8500 zł/m²
Apartament D9  3 pokoje | 59.95 m² | Niska zabudowa z windą | Batorego

Suwałki - 16 kwietnia 2026

59,95 m² - 8400 zł/m²
Dom na sprzedaż, ul. Chrobrego Suwałki

Suwałki - 07 kwietnia 2026

328 m² - 2896.34 zł/m²
Suwałki Lokal pod przedszkole

Suwałki - 07 maja 2026

45 m²
Mieszkanie na parterze - ul. Sikorskiego

Suwałki - 14 kwietnia 2026

68,62 m² - 9457.88 zł/m²
Komfortowy dom 103 m² | 4 sypialnie | Ogród 869 m²

Przebród - 12 maja 2026

103 m² - 9213.59 zł/m²
Działki budowlane 961-1110 m², Zastawie

Suwałki - 30 kwietnia 2026

961 m² - 230 zł/m²
Działka blisko centrum - przy Zalewie Arkadia !

Suwałki - 12 maja 2026

989 m² - 247.72 zł/m²
Działki budowlane 801-1111m², Hiszpańska, Grecka

Suwałki - 24 kwietnia 2026

801 m² - 250 zł/m²
Obiekt usługowy Gałaja Suwałki

Suwałki - 14 kwietnia 2026

480 m² - 3020.83 zł/m²
Okazja! 2 pokoje w centrum! Tylko 219 000 zł

Suwałki - 11 maja 2026

36 m² - 6083.33 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie E.Plater, I piętro, balkon, cegła

Suwałki - 11 kwietnia 2026

57 m² - 6298.25 zł/m²
Kawalerka dostępna od 1 czerwca

Suwałki - Dzisiaj o 16:55

30 m²
Garaż na osiedlu Falka

Suwałki - Dzisiaj o 16:49

18 m²
Lokal 110 m2 do wynajęcia + gratis

Suwałki - Dzisiaj o 14:33

110 m²
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro

Suwałki - Dzisiaj o 12:08

60,50 m² - 5289.26 zł/m²
Pokój do wynajęcia  dla mężczyzny

Suwałki - Dzisiaj o 11:35

Lokal do wynajęcia w centrum Suwałk, ul. Noniewicza

Suwałki - Dzisiaj o 09:58

96,78 m²
Kaufland Suwałki | 25 m2  lokal handlowo - usługowy

Suwałki - Dzisiaj o 08:45

25 m²
wyjątkowa działka ROD 300 m² z nowym domkiem – gotowa do wypoczynku!

Suwałki - Odświeżono dzisiaj o 05:41

300 m² - 216.67 zł/m²
Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk

Suwałki - 12 maja 2026

61 m² - 5819.67 zł/m²
Wynajme mieszkanie w centrum Suwałk

Suwałki - 12 maja 2026

36,60 m²
Mieszkanie do wynajęcia 61,5 m

Suwałki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

61,50 m²
Działka ROD Malwa 359 m2, Suwałki .

Suwałki - 12 maja 2026

359 m² - 172.7 zł/m²
Lokal do wynajęcia w centrum Suwałk, ul. Noniewicza

Suwałki - 12 maja 2026

20,27 m²
Plac monitorowany i ogrodzony

Suwałki - 12 maja 2026

1 000 m² - 0.1 zł/m²
Lokal usługowy 13 mkw z umywalką na gabinet, biuro.

Suwałki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

13 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Suwałki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

38 m²
Sprzedam  mieszkanie 38,2m2, 2 pokoje, II pietro w  Suwałkach przy ulicy Północnej