Cena

Nieruchomości - Zdziary - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Duży Dom z Potencjałem

Duży Dom z Potencjałem

450 000 zł

Jarocin - 03 maja 2026

290 m² - 1551.72 zł/m²
Działka 0,61 ha z dojazdem asfaltowym- idealna pod siedlisko

Jarocin - 23 kwietnia 2026

6 113 m² - 20 zł/m²
Działka budowlana Zarzecze k/Niska 36ar, swietna okolica

Zarzecze - 10 maja 2026

3 600 m² - 100 zł/m²
77 ar Zarzecze Kłyżów Pysznica piękna  Duża działka

Zarzecze - 01 maja 2026

7 700 m² - 19.09 zł/m²
Działka z mediami i WZ w Zarzeczu koło Niska

Zarzecze - 23 kwietnia 2026

1 385 m² - 179.78 zł/m²
Działka rolna z możliwością zabudowy

Golce - 28 kwietnia 2026

15 016 m² - 19.98 zł/m²
Budynek magazynowo - biurowy z wiatą magazynową

Pysznica - 07 maja 2026

408 m²
Wynajmę biuro/magazyn/wiata

Racławice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

4 948 m²
Działka 1287 m2 w miejscowości Mostki gmina Jarocin

Mostki - 05 maja 2026

1 287 m² - 54.39 zł/m²
Działka budowlana Pysznica

Pysznica - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Działka, grunt, łąka

Pysznica - 08 maja 2026

6 600 m² - 6 zł/m²
Do wynajęcia mieszkanie 45 m² – Błonia nad Sanem

Pysznica - 04 maja 2026

45 m²
Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji

Pysznica - 03 maja 2026

190 m² - 4210.53 zł/m²
Komfortowy dom z działką 31 arów z lasem w Pysznicy

Pysznica - 30 kwietnia 2026

157 m² - 7961.78 zł/m²
Sprzedam Dom Parterowy Na Jasnej Polanie

Pysznica - 30 kwietnia 2026

115 m² - 4252.17 zł/m²
Pysznica - Działka pod budowę twojego domu pod lasem (bez pośredników)

Pysznica - 30 kwietnia 2026

1 346 m² - 156.02 zł/m²
Działka budowlana 11,36a Pysznica

Działka budowlana 11,36a Pysznica

145 000 złdo negocjacji

Pysznica - 27 kwietnia 2026

1 136 m² - 127.64 zł/m²
Działki budowlane w Przędzelu

Przędzel - 18 maja 2026

1 350 m² - 92.59 zł/m²
Zamieszkaj przy parku | WZ | Cisza i Zieleń | 12ar

Nisko - 16 maja 2026

1 200 m² - 125 zł/m²
3 Pokoje w centrum Niska – Komfort, II piętro, balkon

Nisko - 19 maja 2026

65,92 m² - 7266.38 zł/m²
Lokal handlowo-użytkowy o pow. 37m

Nisko - 27 kwietnia 2026

37 m²
Sienkiewicza zaprasza:140 m² i garaż na 4 auta– przestrzeń bez limitu!

Pysznica - 15 maja 2026

158 m² - 6962.03 zł/m²
działka budowlana Nisko ul. Polna

Nisko - 17 maja 2026

1 050 m² - 142.86 zł/m²
Działka budowlana Nisko Podwolina ul. Chabrowa

Nisko - 14 maja 2026

724 m² - 186.46 zł/m²
Dom do wynajęcia - NISKO

Nisko - 13 maja 2026

200 m²
Kamienica z ogrodem centrum Nisko - idealna pod inwestycję

Nisko - 13 maja 2026

1 000 m² - 495 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Nisko

Nisko - 10 maja 2026

52 m²
Super Domek Holenderski na kołach kontener przyczepa

Nisko - 08 maja 2026

Mieszkanie 72m do wynajęcia w Nisku

Nisko - 08 maja 2026

72 m²
Dom w Nisku 5 km od Stalowej Woli – komfort, przestrzeń i lokalizacja

Nisko - 07 maja 2026

138 m² - 6159.42 zł/m²
Sprzedam Nowy Dom Parterowy w Nisku DZIAŁKA 11a

Nisko - Odświeżono dnia 07 maja 2026

114 m² - 4289.47 zł/m²
Działka 30a Nisko Żurawia

Działka 30a Nisko Żurawia

510 000 złdo negocjacji

Nisko - 07 maja 2026

3 014 m² - 169.21 zł/m²
Kawalerka w Nisku do wynajęcia

Nisko - 03 maja 2026

25 m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

275 000 złdo negocjacji

Nisko - 03 maja 2026

34 m² - 8088.24 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 34 m² gotowe do zamieszkania

Nisko - 01 maja 2026

34 m² - 9264.71 zł/m²
Hala produkcyjna 500m²

Nisko - 01 maja 2026

500 m²
Kamienica na sprzedaż-Nisko

Kamienica na sprzedaż-Nisko

2 500 000 złdo negocjacji

Nisko - 29 kwietnia 2026

420 m² - 5952.38 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Zdziary i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon