Cena

Nieruchomości - Wzdół-Kolonia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Solidny dom z potencjałem i rozległym gruntem.

Solidny dom z potencjałem i rozległym gruntem.

659 000 zł

Wzdół-Kolonia - 23 kwietnia 2026

97 m² - 6793.81 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Twoje miejsce mocy w Górach Świętokrzyskich. Domek 50 m2 z widokiem !

Wzdół-Parcele - 19 marca 2026

50 m² - 13500 zł/m²
Dom z charakterem w sercu Gór Świętokrzyskich.

Ściegnia - 23 kwietnia 2026

125 m² - 5352 zł/m²
Dom z dużą działką.

Zaskale - 21 kwietnia 2026

150 m² - 3000 zł/m²
Dom wolnostojący, 3 pok., 92m2, Zaskale, Łączna

Zaskale - 11 kwietnia 2026

92 m² - 5978.26 zł/m²
Dzialka  Zaskale/Ostrów

Dzialka Zaskale/Ostrów

155 000 złdo negocjacji

Zaskale Ostrów - 24 kwietnia 2026

11 100 m² - 13.96 zł/m²
Działka 40x78, 3100m2, MPZP

Działka 40x78, 3100m2, MPZP

265 000 złdo negocjacji

Podzagnańszcze - Odświeżono dnia 05 maja 2026

3 100 m² - 85.48 zł/m²
REZERWACJA Działka rolno-budowlana w malowniczej wsi Ostojów

Ostojów - 16 marca 2026

6 900 m² - 24.64 zł/m²
Dom w miejscowości Suchedniów

Suchedniów - 27 kwietnia 2026

177,10 m² - 2686.33 zł/m²
Dom 175,1 m2, 5 pok, Klonów gm. Łączna

Klonów - 11 kwietnia 2026

175,10 m² - 9994.29 zł/m²
Klonów - piękne działki widokowe

Klonów - 24 kwietnia 2026

1 200 m² - 130 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną nad Zalewem Jaśle 2 hektary szerokość 40 m

Łączna - 22 kwietnia 2026

200 000 m² - 5 zł/m²
bodzentyn ul licealna nieruchomość na sprzedaż

Bodzentyn - Odświeżono dnia 04 maja 2026

50 m² - 4800 zł/m²
Przytulny Dom - Bodzentyn! Fotowoltaika, Pompa Ciepla!

Bodzentyn - 25 kwietnia 2026

80 m² - 5987.5 zł/m²
Działki Wilków k. Świętej Katarzyny Wydane Warunki Zabudowy

Wilków - 18 kwietnia 2026

1 000 m² - 127.5 zł/m²
Dom wolnostojący | Wilków | Święta Katarzyna

Wilków - 27 kwietnia 2026

146 m² - 5198.63 zł/m²
Sprzedam Działkę z w Wilkowie 4200 m2 lub 1200 m2 Fotowoltaika na Starych Zasadach

Wilków - 26 kwietnia 2026

4 161 m² - 76.9 zł/m²
Działka 919 m2 oraz 2240 m2, położone obok siebie.

Święta Katarzyna - Odświeżono dnia 10 maja 2026

3 159 m² - 119.97 zł/m²
ŚWIĘTA KATARZYNA  działka z widokiem na Łysice.

Święta Katarzyna - 17 kwietnia 2026

1 000 m² - 192 zł/m²
Działka pod zabudowe Bronkowice

Bronkowice - 26 kwietnia 2026

10 326 m² - 20.34 zł/m²
Garaż, schowek, miejsce parkingowe.

Suchedniów - Odświeżono dnia 09 maja 2026

15 m²
Garaż blaszany blaszak drewnopodobny nowoczesny

Suchedniów - 09 maja 2026

35 m²
Działka budowlana 1530 m² – Park Krajobrazowy, las, media, WZ

Suchedniów - 03 maja 2026

1 530 m² - 182.35 zł/m²
Wynajmę pomieszczenie 90m2

Suchedniów - 28 kwietnia 2026

90 m²
Hala 100m2 po remoncie, wylewka, drzwi

Suchedniów - 23 kwietnia 2026

120 m²
Hala 150-300 m2 do dostosowania pod klienta, WC, biuro

Suchedniów - 23 kwietnia 2026

150 m²
Dom mieszkalno/usługowy  do sprzedania

Suchedniów - 15 kwietnia 2026

210 m² - 3523.81 zł/m²
Budynek z garażem

Budynek z garażem

145 000 złdo negocjacji

Suchedniów - 13 kwietnia 2026

300 m² - 483.33 zł/m²
"Enklawa Ciekoty" cisza spokój natura gór świętokrzyskich

Ciekoty - 03 kwietnia 2026

108,60 m² - 11040.52 zł/m²
Dom, Suchedniów

Dom, Suchedniów

1 590 000 zł

Suchedniów - 24 kwietnia 2026

180 m² - 8833.33 zł/m²
Zalezianka gm Łączna działka - bezpośrednio

Zalezianka - 24 kwietnia 2026

10 700 m² - 22.15 zł/m²
Działki budowlane z warunkami zabudowy 1200m2

Mostki - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 200 m² - 250 zł/m²
budynek produkcyjny przemysłowy usługowy Mostki

Mostki - 25 kwietnia 2026

1 220 m²
Działka budowlana Ciekoty | 1350 m² przy lesie i zalewie | spokojna okolica

Ciekoty - 20 kwietnia 2026

1 350 m² - 160 zł/m²
drewniany dom w pięknym miejscu STARODRZEW

Bronkowice - 25 kwietnia 2026

50 m² - 5980 zł/m²
Nowoczesny dom w wyjątkowym miejscu

Ciekoty - 11 kwietnia 2026

129,40 m² - 6916.54 zł/m²
Działka w urokliwej okolicy w świętokrzyskim

Mostki - 06 maja 2026

1 400 m² - 121.43 zł/m²
Działka budowlana 1557m2, spokojna i urokliwa okolica, tuż przy lesie

Parszów - 01 maja 2026

1 557 m² - 138.09 zł/m²
BEZPOŚREDNIO 0,5 ha I Domki całoroczne I Góry Świętokrzyskie

Radkowice Kolonia - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

4 500 m² - 170.89 zł/m²
nieduży domek CAŁOROCZNY rekreacyjny / jednorodzinny w CUDNEJ okolicy

Radkowice Kolonia - 25 kwietnia 2026

53 m² - 11132.08 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Wzdół-Kolonia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon