Cena

Nieruchomości - Woźniki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Lokal usługowo handlowy do wynajecia

Lokal usługowo handlowy do wynajecia

700 złdo negocjacji

Sokolniki - 13 maja 2026

60 m²
Jura tania działka przy asfalcie 2717m2, cena tylko 67.900zł

Dzibice - 29 kwietnia 2026

2 717 m² - 24.99 zł/m²
Sprzedam działkę rolno-budowlaną (Witów, gmina Irządze)

Witów - 26 kwietnia 2026

7 300 m² - 17.12 zł/m²
Sprzedam  zamienię  dom do wykończenia na jurze k.cz

Kostkowice - 09 maja 2026

550 m²
Sprzedam działkę z bezpośrednim dostępem do drogi

Lelów - 04 maja 2026

1 100 m² - 17.73 zł/m²
Teren budownictwa mieszkaniowego i usług

Lelów - 23 kwietnia 2026

200 m² - 2550 zł/m²
Dom z dużą działką

Dom z dużą działką

170 000 złdo negocjacji

Lelów - 19 kwietnia 2026

135 m² - 1259.26 zł/m²
Działka budowlana na Jurze, blisko lasu i rzeki

Zawada Pilicka - 13 maja 2026

2 574 m² - 108.78 zł/m²
Zbuduj dom pod własnym lasem - 2,5 tys m2 na Jurze

Kroczyce - 03 kwietnia 2026

2 558 m² - 68.41 zł/m²
Dom Z Potencjałem! Las gratis! Duża działka budowlana!

Zdów - 27 kwietnia 2026

180 m² - 3550 zł/m²
REZERWACJA Działka rekreacyjna z domkiem 64 m2

Zawada Pilicka - Odświeżono dnia 13 maja 2026

859 m² - 384.17 zł/m²
Działka budowlana

Antolka - 04 maja 2026

1 584 m² - 82.07 zł/m²
Działka rolno-budowlana, NISKA CENA, Kroczyce ul. Kopernika, 2605 m2

Kroczyce - 21 kwietnia 2026

2 605 m² - 32.63 zł/m²
Dom z działka budowlaną i rolniczą o powierzchni 2844 m²

Zdów - 17 maja 2026

100 m² - 4000 zł/m²
Twoje miejsce na Jurze - rozległa działka siedliskowa

Zdów - 16 maja 2026

6 000 m² - 74.83 zł/m²
Zdów ul. Borowa/ gmina Włodowice - JURA

Zdów - 12 maja 2026

21 710 m² - 12.44 zł/m²
Wygodny Dom na Jurze!  199 m2 z dużym ogrodem

Kroczyce - 20 kwietnia 2026

392,84 m² - 1756.44 zł/m²
Energooszczędny dom w cichej i spokojnej okolicy

Pradła - 12 maja 2026

201,50 m² - 5459.06 zł/m²
Dzialka budowlana rekreacyjna

Kroczyce - Odświeżono dnia 13 maja 2026

839 m² - 375.45 zł/m²
Działka budowlana na Jurze

Działka budowlana na Jurze

110 000 złdo negocjacji

Kroczyce - 06 maja 2026

1 095 m² - 100.46 zł/m²
Dom jednorodzinny  w Kroczycach powiat - Zawiercie woj. Slask

Kroczyce - Odświeżono dnia 02 maja 2026

120 m²
Kroczyce, Nowy dom w malowniczej okolicy na Jurze

Kroczyce - 22 kwietnia 2026

65 m² - 4753.85 zł/m²
Leśny klimat, miejski komfort

Biała Wielka - 30 kwietnia 2026

70 m² - 4571.43 zł/m²
Dzialka rolno-budowlana Siedliszowice

Siedliszowice - 12 maja 2026

12 347 m² - 25.11 zł/m²
Najpiękniejsze widoki w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej

Podlesice - 08 maja 2026

6 000 m² - 54.83 zł/m²
Działka budowlana Podlesice  Jura Krakowsko Częstochowska  3800m2

Podlesice - Odświeżono dnia 02 maja 2026

4 000 m² - 112.25 zł/m²
Sprzedam działkę nad zalewem Siamoszyce/Przyłubsko

Przyłubsko - 20 kwietnia 2026

300 m² - 29.17 zł/m²
Działka na sprzedaż Wólka Starzyńska.

Wólka Starzyńska - 04 maja 2026

8 978 m² - 19.94 zł/m²
Dom, który oddycha przestrzenią!

Sokole Pole - 04 maja 2026

163 m² - 4288.34 zł/m²
Działka z widokiem na zamek na Jurze Krakowsko-częstochowskiej

Mirów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

46 240 m² - 15.14 zł/m²
działka rekreacyjna do wynajecia/miesjce na przyczep

Mirów - 04 maja 2026

350 m² - 1.14 zł/m²
Dom wolnostojący w pięknej okolicy

Gorzków Stary - 22 kwietnia 2026

108 m² - 2500 zł/m²
Działka z domkiem letniskowym – Szyszki-Łąkietka, gm. Szczekociny

Łąkietka - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 422 m² - 137.13 zł/m²
Domek letniskowy Szyszki Jura Krakowsko-Częstochowska

Szyszki - 27 kwietnia 2026

45 m² - 4666.67 zł/m²
Wieś Teodorów, powiat częstochowski, Jura krakowsko-częstochowska