Cena

Nieruchomości - Wirki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Uzbrojona działka budowlana nieopodal Ślęży {Kątki, Gmina Marcinowice}

174 000 złdo negocjacji

Kątki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 211 m² - 143.68 zł/m²
Borówka amerykańska - wydzierżawię

Mysłaków - 22 kwietnia 2026

800 m² - 2.5 zł/m²
Cisza, natura i spokój-malownicze działki budowlane na sprzedaż.

Kiełczyn - 03 maja 2026

1 201 m² - 120.73 zł/m²
tąpadła działka rolna

tąpadła działka rolna

990 000 złdo negocjacji

Tąpadła - 29 kwietnia 2026

90 000 m² - 11 zł/m²
Unikatowa działka budowlana 2050m2 w Tąpadłach

Tąpadła - 02 maja 2026

2 044 m² - 270.06 zł/m²
działka rolna krzczonów sprzedaż - blisko domów - dla każdego

Krzczonów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

8 987 m² - 9.9 zł/m²
Działka budowlana Marcinowice

Działka budowlana Marcinowice

125 000 złdo negocjacji

Marcinowice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 015 m² - 123.15 zł/m²
Mieszkanie  Marcinowice

Mieszkanie Marcinowice

410 000 złdo negocjacji

Marcinowice - 22 kwietnia 2026

70,97 m² - 5777.09 zł/m²
Wyjątkowe działki u podnóża Ślęży – BIAŁA

Biała - 04 maja 2026

1 249 m² - 255.4 zł/m²
Sprzedam działkę w Białej z pięknym widokiem na górę Ślężę

Biała - 24 kwietnia 2026

2 763,68 m² - 216.74 zł/m²
Widokowe działki pod Ślężą  idealne pod dom lub inwestycję turystyczną

Biała - 24 kwietnia 2026

3 000 m² - 160 zł/m²
Działka budowlana 0,31 ha

Jagodnik - 22 kwietnia 2026

3 100 m² - 153.23 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną.

Sprzedam działkę budowlaną.

163 000 złdo negocjacji

Szczepanów - 30 kwietnia 2026

1 251 m² - 130.3 zł/m²
Działka przemysłowo usługowa

Działka przemysłowo usługowa

1 936 000 złdo negocjacji

Szczepanów - 14 kwietnia 2026

8 800 m² - 220 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry! 1900m2!

Mościsko - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 900 m² - 110.53 zł/m²
Działka rolno-budowlana Mościsko ul.Kolejowa

Mościsko - Odświeżono dnia 11 maja 2026

4 631 m² - 83.14 zł/m²
Przestronny dom w spokojnej okolicy

Mościsko - 08 maja 2026

262,20 m² - 6098.4 zł/m²
Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z dużym garażem

Mościsko - 17 marca 2026

176,50 m² - 9575.07 zł/m²
Działka budowlana 15 ar Boleścin

Boleścin - 11 maja 2026

1 501 m² - 123.25 zł/m²
Działka budowlana Boleścin

Działka budowlana Boleścin

230 000 złdo negocjacji

Boleścin - 20 kwietnia 2026

1 480 m² - 155.41 zł/m²
Działka siedliskowa  34 ary we Włókach.

Włóki - 23 kwietnia 2026

3 486 m² - 48 zł/m²
Sprzedam nieruchomość - lokal usłguowy

Świdnica - 27 kwietnia 2026

189,92 m²
Dom z dużym ogrodem/Włóki!

Włóki - 07 maja 2026

200 m² - 1995 zł/m²
Piękna działka Włóki

Piękna działka Włóki

130 000 złdo negocjacji

Włóki - 25 kwietnia 2026

824 m² - 157.77 zł/m²
Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych – Włóki, Ul. Pogodna

Włóki - 14 kwietnia 2026

1 300 m² - 150 zł/m²
działka w Jaźwinie z widokiem na masyw Ślęży

Jaźwina - 23 kwietnia 2026

2 000 m² - 95 zł/m²
Odstąpię działkę

Jagodnik - 01 maja 2026

4 m² - 1500 zł/m²
Grunt inwestycyjny pow. 14158 m2 Chwałków

Chwałków - 12 maja 2026

14 158 m² - 105.95 zł/m²
Działki BUDOWLANE ze starodrzewiem SUPER CENA

Chwałków - 04 maja 2026

1 000 m² - 115 zł/m²
Magiczny dom z duszą pod Ślężą – poczuj zapach lasu i ciepło kominka

Sulistrowiczki - 27 kwietnia 2026

130 m² - 4761.54 zł/m²
Hala Produkcyjna w Świdnicy

Świdnica - Dzisiaj o 08:14

11 000 m²
Sulistrowiczki. Piękna działka wypoczynkowo-rekreacyjna. Między jeziorem, a szlakiem czerwonym na sam szczyt Ślęży

Sulistrowiczki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

2 111 m² - 236.38 zł/m²
Prestiżowa nieruchomość u stóp Ślęży – Nowoczesność i solidność.

Sulistrowiczki - 10 maja 2026

282 m² - 6379.43 zł/m²
Kontener biuro magazyn domek mobilny wynajem FV 23%

Sulistrowiczki - Odświeżono dnia 05 maja 2026

28 m²
Wolna Majówka! Domek Holenderski Sulistrowiczki Wynajmę

Sulistrowiczki - 22 kwietnia 2026

30 m²
Hala,magazyn,(uslug,produkcja)

Hala,magazyn,(uslug,produkcja)

640 000 złdo negocjacji

Włóki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 500 m²
Działka budowlana Niegoszów koło Świdnicy z pięknym widokiem na góry

Niegoszów - 16 kwietnia 2026

1 500 m² - 110 zł/m²
Działka w malowniczej okolicy gór Ślęży i Raduni, ul.Złoty Widok

Słupice - 29 kwietnia 2026