Cena

Nieruchomości - Warszyn - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Teren inwestycyjny 4,5 ha – media, transformator, WZ fotowoltaika

2 500 000 złdo negocjacji

Brzyczno - Odświeżono dnia 11 maja 2026

40 000 m² - 62.5 zł/m²
Hala, magazyn,  konstrukcja hali 20x20 40 50 hala, magazyn na zboże, 6m wysokość ściany bocznej

Chrapowo - Odświeżono dnia 04 maja 2026

400 m²
Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, ul.Ogrodowa.

Pełczyce - 20 kwietnia 2026

49,50 m² - 6040.4 zł/m²
Dom 92m2 parterowy działka 28ar warsztat 200m

Pełczyce - 09 maja 2026

92 m² - 13586.96 zł/m²
Działka Rod w Pełczycach  blisko miejskiej plaży Pełczanka

Pełczyce - 03 maja 2026

900 m² - 72.22 zł/m²
Mieszkanie w CENTRUM, bez barier architektonicznych!

Pełczyce - 28 kwietnia 2026

52 m² - 115.38 zł/m²
Wynajem mieszkania

Kłodzino - 04 maja 2026

49 m²
Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe  Boguszyny 42

Boguszyny - 10 maja 2026

70 m² - 2242.86 zł/m²
Sprzedam dom w Będargowie

Będargowo - 16 kwietnia 2026

84,66 m² - 1931.96 zł/m²
Gotowy Dom z dużą działką 0,86 Ha, 5 min od miasta

Gleźno - 16 kwietnia 2026

144,27 m² - 4782.7 zł/m²
Działka z bezterminowymi warunkami zabudowy - Dolice

Dolice - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 571 m² - 100 zł/m²
Zadbane gospodarstwo rolne z domem budynkami gosp. w atrakcyjnej cenie

Lucin - 24 kwietnia 2026

80 m² - 4987.5 zł/m²
Dom 140 m2 w miejscowości Sądów

Dom 140 m2 w miejscowości Sądów

420 000 złdo negocjacji

Dolice - 12 maja 2026

140 m² - 3000 zł/m²
wynajmę mieszkanie

Dolice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

45 m²
mieszkanie 15 km od Choszczna

Bukwica - 04 maja 2026

67,70 m² - 1846.38 zł/m²
Mieszkanie 57 m² + ogród + budynek gospodarczy | 500 m od jeziora | Ziemomyśl B

Ziemomyśl B - 24 kwietnia 2026

57,29 m² - 3473.56 zł/m²
Dom, Ziemomyśl B

Ziemomyśl B - 15 kwietnia 2026

67 m² - 2970.15 zł/m²
Eco Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Ożar - Odświeżono dnia 12 maja 2026

110 m² - 6345.45 zł/m²
BARLINEK - Piękny Dom w malowniczym położeniu

Barlinek - 22 kwietnia 2026

196,40 m² - 8503.05 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem na parterze-nowe budownictwo-ul.Chopina.

Barlinek - 29 kwietnia 2026

65,46 m² - 9150.63 zł/m²
Sprzedaż mieszkania  80m2, 4 pokoje + działka 600m2

Ślazowo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

80,05 m² - 3497.81 zł/m²
Gabinet od 900 zł – Barlinek, przy szpitalu, parking

Barlinek - 10 maja 2026

27 m²
Dzialka ROD im. 25 lecia Pomorza Zachodniego

Barlinek - 12 maja 2026

480 m² - 72.92 zł/m²
Hala 560m2 na działce 1776m2 na sprzedaż

Barlinek - Odświeżono dnia 09 maja 2026

560 m²
Atrakcyjna działka w Barlinku, 7 arów, blisko jeziora i mediów

Barlinek - 08 maja 2026

707 m² - 212.16 zł/m²
Sprzedam garaż - Barlinek

Sprzedam garaż - Barlinek

13 000 złdo negocjacji

Barlinek - 07 maja 2026

19,22 m²
wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w barlinku  ul.stodolna

Barlinek - 06 maja 2026

37 m²
Działka rolna na sprzedaż okolice moczkowo

Barlinek - Odświeżono dnia 03 maja 2026

3 070 m² - 13.68 zł/m²
Wynajmę lokal usługowy/gabinet/biuro

Barlinek - Odświeżono dnia 03 maja 2026

15 m²
Nieruchomość przemysłowa zabudowana w centrum Barlinka.

Barlinek - 28 kwietnia 2026

1 400 m² - 521.43 zł/m²
Działka ROD Wspólna Wola

Działka ROD Wspólna Wola

32 000 złdo negocjacji

Barlinek - 27 kwietnia 2026

320 m² - 100 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 46m² Barlinek centrum

Barlinek - 22 kwietnia 2026

46 m² - 6847.83 zł/m²
Działki budowlane Barlinek / Mostkowo

Barlinek - 21 kwietnia 2026

934 m² - 69.59 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 58 m2 w Barlinku

Barlinek - 17 kwietnia 2026

58 m² - 7241.38 zł/m²
Mieszkanie na wynajem Barlinek

Barlinek - 17 kwietnia 2026

40 m²
Lokal/gabinet do wynajęcia - Barlinek (1-go Maja)

Barlinek - 17 kwietnia 2026

24 m²
Działka PREMIUM nad Jeziorem z Własną Linią Brzegową | 3500 m²

Nowe Żeńsko - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

3 500 m² - 300 zł/m²
Lokal w atrakcyjnej lokalizacji Barlinek

Barlinek - 07 maja 2026

53 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Warszyn i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon