Cena

Nieruchomości - Wadowice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 74 ogłoszenia
Mieszkanie Wadowice 58m2 dwa pokoje ul.Wojska Polskiego

Mieszkanie Wadowice 58m2 dwa pokoje ul.Wojska Polskiego

2 600 zł

Wadowice - Odświeżono dzisiaj o 07:50

58 m²
Wynajem mieszkania Wadowice centrum

Wadowice - 16 maja 2026

37 m²
Nowoczesny apartament - 2 pokoje - Wadowice - garaż w cenie - do negocjacji

Wadowice - 12 maja 2026

35 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

2 650 złdo negocjacji

Wadowice - Odświeżono dzisiaj o 06:58

45 m²
WADOWICE sprzedam przestronne mieszkanie z tarasem i garderobą

Wadowice - 19 maja 2026

41,59 m² - 9617.7 zł/m²
Mieszkanie - widok na góry i zachody słońca, 7 km od Jez. Mucharskiego

Wadowice - 18 maja 2026

33,51 m² - 9847.81 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

32m2, 2 pokoje, do zamieszkania, Wadowice sprzedam

Wadowice - 23 kwietnia 2026

32 m² - 7968.75 zł/m²
WADOWICE SPRZEDAM Narożny apartament z pięknym widokiem | panorama gór

Wadowice - 11 maja 2026

57,52 m² - 10952.71 zł/m²
Wadowice Karmelicka dom z fotowoltaiką i garażem

Wadowice - 13 maja 2026

262 m² - 3778.63 zł/m²
Działka  Rekreacyjna

Działka Rekreacyjna

65 000 złdo negocjacji

Wadowice - 19 maja 2026

160 m² - 406.25 zł/m²
Kawalerka w kamienicy z balkonem do remontu + piwnica w Wadowicach

Wadowice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

34,80 m² - 4597.7 zł/m²
Wadowice Sprzedam Mieszkanie 31 M² Z Balkonem Idealne Na Start

Wadowice - 18 maja 2026

31,21 m² - 9580.26 zł/m²
Wynajem Mieszkanie Wadowice

Wadowice - 12 maja 2026

35 m²
BEZCZYNSZOWE - Piękne i nowoczesne mieszkanie - Wadowice - miejsce postojowe w cenie

Wadowice - 19 maja 2026

52 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

2 650 złdo negocjacji

Wadowice - Odświeżono dzisiaj o 06:58

45 m²
Dom wolnostojący z garażem i użytkowym poddaszem

Wadowice - 13 kwietnia 2026

128,50 m² - 6996.11 zł/m²
Centrum Wadowic | Możliwość 3 pokoi | Do kapitalnego remontu

Wadowice - 01 maja 2026

47 m² - 6382.98 zł/m²
3 pokoje, I piętro, DUŻY BALKON, okna na południe

Wadowice - 16 maja 2026

65,05 m² - 9100 zł/m²
BEZ PROWIZJI | 3-pokoje | do remontu| 56 m2 | Os. Kopernika | parter

Wadowice - 30 kwietnia 2026

56,54 m² - 7587.55 zł/m²
Dom do remontu blisko centrum Wadowic, ul. Wojska Polskiego

Wadowice - 23 kwietnia 2026

100 m² - 5600 zł/m²
3 pokoje po remoncie | 75 m² | 1 piętro | centrum Wadowic | parking

Wadowice - 08 maja 2026

75,50 m² - 8278.15 zł/m²
2-pokojowy apartament przy Parku Miejskim!

Wadowice - 03 maja 2026

46,77 m² - 11300 zł/m²
Mieszkanie 61,66 m² | 2 parkingi | poddasze do adaptacji | Wadowice

Wadowice - 21 kwietnia 2026

61,66 m² - 11660.72 zł/m²
Piękny dom 20 min pieszo od wadowickiego Rynku

Wadowice - 09 maja 2026

217,20 m² - 4599.45 zł/m²
Urokliwy dom z odrobinę tajemniczym ogrodem

Wadowice - 18 maja 2026

255 m² - 4235.29 zł/m²
Nowe mieszkanie z ogródkiem  na wynajem Wadowice

Wadowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

36 m²
WADOWICE – domek letniskowy 50m2 w ogródkach działkowych /ROD/

Wadowice - 23 kwietnia 2026

50 m² - 2620 zł/m²
Dom do remontu na sprzedaż

Dom do remontu na sprzedaż

315 000 złdo negocjacji

Wadowice - 30 kwietnia 2026

280 m² - 1125 zł/m²
VIP Apartament z ogrodem, 3pok.  56,50m2, Wadowice

Wadowice - 16 maja 2026

56,50 m² - 8814.16 zł/m²
Przestronny apartament w widokowym tarasem w doskonałej lokalizacji

Wadowice - 03 maja 2026

63,66 m² - 10800 zł/m²
Działka budowlano - usługowa, przy DK nr 28

Wadowice - 09 maja 2026

2 830 m² - 159.01 zł/m²
3 pokoje z balkonem  | własne miejsce postojowe

Wadowice - 29 kwietnia 2026

58,01 m² - 11894.5 zł/m²
Hala produkcyjno-magazynowa 900 m² + 300 m² socjalno-biurowa –Wadowice

Wadowice - 20 kwietnia 2026

1 200 m²
4 pokoje 76 m² – ogródek + atrakcyjna cena, Wadowice - BEZ POŚREDNIKÓW

Wadowice - 17 kwietnia 2026

76 m² - 7039.47 zł/m²
Działkę budowlaną wielorodzinną o pow. 4282m2, w Wadowicach, sprzedam

Wadowice - 17 maja 2026

4 282 m² - 490.43 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Wadowicach

Wynajmę mieszkanie w Wadowicach

1 950 złdo negocjacji

Wadowice - 09 maja 2026

40 m²
Działka 32ar lub 32+8 ar Wadowice Iwańskiego, cena do Negocjacji

Wadowice - 02 maja 2026

3 197 m² - 203 zł/m²
Wadowice działka 7,79 ar działka w ładnym miejscu

Wadowice - 04 maja 2026

7,79 m² - 32734.27 zł/m²
Wadowice Wynajmę Przestronne Mieszkanie Widok Na Góry Pierwszy Najem

Wadowice - 16 maja 2026

40,94 m²
Kamienica, w doskonałej lokalizacji, do wejścia!

Wadowice - 11 maja 2026

186,16 m² - 6977.87 zł/m²
Nowoczesny apartament z tarasem przy tężni solankowej

Wadowice - 03 maja 2026

56,98 m² - 11300 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie 69 m2 na parterze

Wadowice - 26 kwietnia 2026

69,30 m²
Nieruchomość biurowa/produkcyjna/magazynowa – Wadowice, ul. Dr. Putka