Cena

Nieruchomości - Uśnice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działki Rolne!! Wielkie Walichnowy!

Działki Rolne!! Wielkie Walichnowy!

3 000 000 zł

Wielkie Walichnowy - 24 kwietnia 2026

267 200 m² - 11.23 zł/m²
Działka budowlana przy utwardzonym dojeździe

Gościszewo - 07 maja 2026

1 251 m² - 107.91 zł/m²
Działka pod zabudowę mieszkaniową

Miłoradz - 14 maja 2026

715 m² - 118.88 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe w Miłoradzu

Mieszkanie 3 pokojowe w Miłoradzu

320 000 złdo negocjacji

Miłoradz - 12 maja 2026

75 m² - 4266.67 zł/m²
Działka budowlana pod miastem - 1251 m²

Malbork - 07 maja 2026

1 251 m² - 107.91 zł/m²
Dom dla rodziny pokoleniowej w Benowie gm. Ryjewo

Benowo - 11 maja 2026

240 m² - 2083.33 zł/m²
działka z warunkami zabudowy 1,4 ha

Koniecwałd - 27 kwietnia 2026

14 727 m² - 25.8 zł/m²
Wynajmę halę w Malborku, pod działalność, 450m2

Wielbark - 28 kwietnia 2026

450 m²
Działka w Zajezierzu 300 m od jeziora.

Zajezierze - 08 maja 2026

2 043 m² - 88.11 zł/m²
Działka budowlana z rozpoczeta budową. Sztum , Zajezierze .Wszystkie media i pozwolenia

Zajezierze - 12 maja 2026

1 150 m² - 291.3 zł/m²
Na sprzedaż dom jednorodzinny – Home Koncept 794 G2 - 195m2 SSO

Sztum - 13 maja 2026

195 m² - 3538.46 zł/m²
Mieszkanie 42m 2 pok + piwnica 29m2

Sztum - 11 maja 2026

42 m² - 6428.57 zł/m²
Kawalerka 23m² Parter-Osobne wejście-Niski czynsz

Sztum - 20 kwietnia 2026

23,30 m² - 7210.3 zł/m²
REZERWACJA /Sprzedam wykończony dom w zabudowie bliźniaczej

Malbork - 06 maja 2026

85 m² - 8470.59 zł/m²
wynajmę halę magazynową

Sztum - 14 maja 2026

500 m²
Wynajmę 3  pokojowe 70 m mieszkanie w Sztumie

Sztum - 14 maja 2026

70 m²
Kawalerka wyposażona w centrum

Sztum - 14 maja 2026

27 m²
Mieszkanie- kawalerka dla pary lub singla

Sztum - 12 maja 2026

34 m²
Sprzedam działkę budowlaną 27ar.

Sprzedam działkę budowlaną 27ar.

350 000 złdo negocjacji

Sztum - Odświeżono dnia 12 maja 2026

27,46 m² - 12745.81 zł/m²
Mieszkanie kawalerka do wynajęcia w Sztumie. Po remoncie, wysoki standard.

Sztum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

27 m²
Mieszkanie w centrum Sztumu 42m

Sztum - 10 maja 2026

42 m²
Klimatyczne mieszkanie w centrum Sztumu

Sztum - 09 maja 2026

36 m² - 7222.22 zł/m²
Plac, parking + garaż

Plac, parking + garaż

1 200 złdo negocjacji

Sztum - 08 maja 2026

500 m²
Atrakcyjne biuro lokal sklep gabinet Centrum  10–200 m²

Sztum - Odświeżono dnia 03 maja 2026

40 m²
Działka na Zajezierzu

Sztum - 27 kwietnia 2026

1 098 m² - 118.4 zł/m²
100m od jeziora Dzierzgoń! Ostatnie działki!

Sztum - 22 kwietnia 2026

498 m² - 100.2 zł/m²
Kawalerka 27 m, wynajem, Sztum

Sztum - 22 kwietnia 2026

27 m²
Sprzedam działkę budowlaną 11,72a OD WŁAŚCICIELA

Sztum - 19 kwietnia 2026

1 172 m² - 136.52 zł/m²
mieszkanie  62m2 /3 pokoje  Sztum ul. Morawskieego 10

Sztum - 17 kwietnia 2026

62 m² - 7096.77 zł/m²
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie - zamiana na  mniejsze

Sztum - 15 kwietnia 2026

62 m²
Lokale użytkowe - biura - Mickiewicza 23, Sztum

Sztum - 15 kwietnia 2026

24 m²
Wynajmę mieszkanie 64m2 centrum Sztumu

Sztum - 12 maja 2026

64 m²
M 3-pokojowe po generalnym remoncie

Sztum - 12 maja 2026

62,01 m² - 7498.79 zł/m²
Obiekt komercyjny usługowy ** 599 m2 ** z zapleczem gastronomicznym

Sztum - 03 maja 2026

599,80 m² - 1750.58 zł/m²
Działka budowlana

Stara Kościelnica - 14 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Sprzedaż działek rolnych ( w tym działki z decyzją o warunkach zabudowy) - atrakcyjna lokalizacja