Cena

Nieruchomości - Ujkowice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Komfortowy dom na Lipowicy

Komfortowy dom na Lipowicy

1 295 000 zł

Przemyśl - 22 kwietnia 2026

120 m² - 10791.67 zł/m²
Przestronny dom z garażem w cichej okolicy Orzechowce gm. Żurawica

Orzechowce - 14 maja 2026

110 m² - 3000 zł/m²
Mieszkanie w Żurawicy

Żurawica - 10 maja 2026

94 m² - 6382.98 zł/m²
Gotowy biznes 5 min od Przemyśla – hotel, dom

Ostrów - 12 maja 2026

315 m² - 6980.95 zł/m²
Dom + obiekt hotelowo-gastronomiczny | Ostrów

Ostrów - 01 maja 2026

1 465 m²
Widokowe Mieszkanie 56,6m2 parter   Ostrów gmina Przemyśl

Ostrów - 22 marca 2026

56,60 m² - 7862.19 zł/m²
Przemyśl (oś.Kazanów) widokowa działka budowlana

Przemyśl - 12 maja 2026

2 052 m² - 165.69 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie – Kazanów, Przemyśl

Przemyśl - 10 maja 2026

48 m²
ul. Malawskiego | 3 pokoje + jasna kuchnia | 58m2

Przemyśl - 26 kwietnia 2026

58,22 m² - 7883.89 zł/m²
Mieszkanie 58m - 4 pokoje, widok, parking, monitoring, piwnica.

Przemyśl - 31 marca 2026

58 m² - 7844.83 zł/m²
Wynajmę mieszkanie dobry standard

Przemyśl - 06 maja 2026

32 m²
Wolnostojący dom w Przemyślu

Przemyśl - 22 marca 2026

274,31 m² - 5614.09 zł/m²
SUPER z potencjałem działka budowlana 700 m2 - OSTRÓW koło PRZEMYŚLA

Ostrów - 14 maja 2026

700 m² - 178.57 zł/m²
Nove Monte Cassino | mieszkanie 4-pok. | C17

Przemyśl - 03 maja 2026

58,61 m² - 8400 zł/m²
nieruchomości gruntowe wraz z zabudową, składniki masy upadłości

Żurawica - 08 maja 2026

22 508 m² - 361.41 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe 1 pietro ,fotowoltaika

Żurawica - 07 maja 2026

45 m²
Wynajme mieszkanie w Zurawicy

Żurawica - 01 maja 2026

64 m²
Ładne mieszkanie z wyposażeniem w zadbanym bloku

Przemyśl - 23 kwietnia 2026

42,72 m² - 10182.58 zł/m²
IDEALNA Działka budowlana OSTRÓW koło Przemyśla pow. 889 m2

Ostrów - 14 maja 2026

889 m² - 157.48 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Ostrów - 13 maja 2026

42 m²
Plac do wynajecia

Plac do wynajecia

300 złdo negocjacji

Ostrów - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

100 m²
Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem | 158 m² | Ostrów | Przemyśl

Ostrów - 21 kwietnia 2026

158 m² - 6202.53 zł/m²
Gotowe mieszkanie w bloku ul 3 maja | parking szlaban

Przemyśl - Odświeżono dnia 21 kwietnia 2026

46,30 m² - 8097.19 zł/m²
APARTAMENT 47m2 TARAS INFiORE PARK gotowy do zamieszkania!

Przemyśl - 04 maja 2026

47 m² - 8872.34 zł/m²
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie

Przemyśl - 11 maja 2026

41,20 m²
Budynek handlowo-usługowy, Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Duńkowiczki - 08 maja 2026

1 847,41 m²
Sprzedam mieszkanie bez udziału w gruncie

Przemyśl - 05 maja 2026

67,70 m² - 6203.84 zł/m²
Mieszkanie 57,30

Mieszkanie 57,30

499 000 złdo negocjacji

Przemyśl - 05 kwietnia 2026

57,30 m² - 8708.55 zł/m²
Wynajmę lokal po remoncie św. Jana 31 w kluczowej lokalizacji

Przemyśl - 05 maja 2026

75 m²
Bar/Restauracja typu rooftopbar z widokiem na cały Przemyśl, 3 maja 27

Przemyśl - 22 kwietnia 2026

420 m²
Pomieszczenie w podziemiach w kluczowej lokalizacji 3 maja 27 Przemyśl

Przemyśl - 22 kwietnia 2026

45 m²
Wynajmę lokal 3 Maja 27 w nowo wyremontowanym budynku

Przemyśl - 22 kwietnia 2026

60 m²
Przemyśl Dybawka działka budowlana I Prąd, gaz | WZ | Pozwolenia

Dybawka - Odświeżono dnia 09 maja 2026

1 572 m² - 85 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Dybawka - 26 kwietnia 2026

100 m²
Budynek handlowo- produkcyjny 1276 m2 ul. Batorego

Przemyśl - 06 maja 2026

1 276 m²
Dom w świetnej lokalizacji  - Ostrów - Murowanka

Przemyśl - 13 maja 2026

145,57 m² - 6045.2 zł/m²
Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji

Przemyśl - 18 kwietnia 2026

35,15 m²
Mieszkanie Sun Park z 2 miejscami garażowymi i tarasem

Prałkowce - Odświeżono dnia 03 maja 2026

38 m² - 12631.58 zł/m²
Mieszkanie w bloku 3 pokojowe z balkonem

Przemyśl - 05 maja 2026

58,51 m² - 6323.71 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Ujkowice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon