Cena

Nieruchomości - Twardosławice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

2 km od Piotrkowa Tryb.

2 km od Piotrkowa Tryb.

719 000 zł

Piotrków Trybunalski - 06 maja 2026

90,15 m² - 7975.6 zł/m²
Działka budowlana Piotrków Trybunalski Zagonowa 28

Piotrków Trybunalski - 19 kwietnia 2026

1 214 m² - 130.15 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 38m

Bąkowiec - 08 maja 2026

38 m²
Hala magazynowa/przemysłowo-produkcyjna do wynajęcia

Piotrków Trybunalski - 04 maja 2026

300 m²
Działka budowlana 1500m2 Stare Złotno

Polesie - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 500 m² - 412.67 zł/m²
Hala warsztat samochodów ciężarowych tir

Majków Duży - Odświeżono dnia 13 maja 2026

502,86 m²
Mieszkanie na zamkniętym osiedlu, przy Focus Mall

Piotrków Trybunalski - 13 maja 2026

57 m²
Wynajmę mieszkanie 48mk drugie piętro

Piotrków Trybunalski - 13 maja 2026

48 m²
3‑pokojowe mieszkanie 53 m² po  remoncie

Piotrków Trybunalski - 28 kwietnia 2026

53 m² - 8679.25 zł/m²
Nowe mieszkanie 28 m² do wynajęcia, wyposażone, 2–4 osoby

Majków Duży - Odświeżono dnia 14 maja 2026

28 m²
Działka budowlana

Działka budowlana

160 000 złdo negocjacji

Majków Duży - 17 kwietnia 2026

1 200 m² - 133.33 zł/m²
Zamienię mieszkanie

Piotrków Trybunalski - 12 maja 2026

30 m²
Mieszkanie własnościowe 64,20 m2. typu "Szczecińskie"

Piotrków Trybunalski - 21 kwietnia 2026

64,20 m² - 6074.77 zł/m²
4 pokojowe, ładne mieszkanie.

Piotrków Trybunalski - 01 maja 2026

75 m² - 5666.67 zł/m²
Mieszkanie, Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski - 13 maja 2026

60,46 m² - 5441.61 zł/m²
Działka przy ulicy Nalepy z MPZP - 976 m2. Park, las, pełne media.

Piotrków Trybunalski - 23 kwietnia 2026

976 m² - 347 zł/m²
Garaż wynajmę ul Górnicza 2 Piotrków Trybtunalski nr tel 602769263

Piotrków Trybunalski - Odświeżono dnia 22 kwietnia 2026

19 m²
Super Mieszkanko 60 m.3 pokoje + kuchnia, balkon Loggia , Partner

Piotrków Trybunalski - Odświeżono dnia 14 maja 2026

60,40 m² - 8261.59 zł/m²
Nowe mieszkanie 28 m² do wynajęcia | 750 zł/os. | wyposażone

Majków-Folwark - Dzisiaj o 05:42

28 m²
Sprzedaż! Działka wielorodzinna pod inwestycję.

Piotrków Trybunalski - 13 kwietnia 2026

4 272 m² - 1053.37 zł/m²
Mieszkanie 1 piętro od właściciela

Piotrków Trybunalski - Odświeżono dnia 09 maja 2026

33 m² - 7363.64 zł/m²
Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy  Rokszyce I

Rokszyce Drugie - 16 kwietnia 2026

3 500 m² - 75 zł/m²
Parter, 3-pokoje, 63m², Belzacka City Park

Piotrków Trybunalski - 24 kwietnia 2026

63 m² - 10238.1 zł/m²
Na sprzedaż 3 pokoje po remoncie 48.15 m2

Piotrków Trybunalski - 11 maja 2026

48,15 m² - 6832.81 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje  48,15 m2

Piotrków Trybunalski - 11 maja 2026