Cena

Nieruchomości - Terebiniec - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 25

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Werbkowice/Terebiniec: DOM  + Agroturystyka

Werbkowice/Terebiniec: DOM + Agroturystyka

679 000 zł

Terebiniec - 10 maja 2026

145 m² - 4682.76 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nowoczesny dom 160 m² pod Chełmem — gotowy do zamieszkania. (REZERWACJA)

Chełm - 05 maja 2026

160 m² - 5125 zł/m²
Wynajmę kawalerkę

Chełm - 05 maja 2026

26 m²
Kawalerka 38 m2 do wynajęcia - Chełm

Chełm - 05 maja 2026

36 m²
Kawalerka, ul. Wolności, 37m

Chełm - 05 maja 2026

37 m²
Duza Kawalerka 34m2

Duza Kawalerka 34m2

1 500 złdo negocjacji

Chełm - 05 maja 2026

34,20 m²
Sprzedam kawalerkę świetna lokalizacja

Chełm - 05 maja 2026

17 m² - 7176.47 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia

Chełm - 04 maja 2026

48 m²
Plac z biurem przy głównej drodze S12 do wynajęcia Chełm

Chełm - 04 maja 2026

100 m²
Lokal usługowy 70 m² z parkingiem

Chełm - 04 maja 2026

70 m²
Budynek handlowy 22-100 Chełm Chemiczna 15 wynajmę

Chełm - 04 maja 2026

1 200 m²
Do wynajęcia lokal handlowy 37m2.

Chełm - 04 maja 2026

37 m²
Sprzedam mieszkanie

Chełm - Odświeżono dnia 03 maja 2026

51 m² - 7254.9 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie| 39 m² | 2 piętro | gotowe do zamieszkania.

Chełm - 03 maja 2026

39 m² - 6025.64 zł/m²
Mieszkanie w centrum

Chełm - 03 maja 2026

32,57 m²
Pokój, ul. IAWP, Student PANS

Chełm - 03 maja 2026

Pokój ul. Wolności student PANS

Chełm - 03 maja 2026

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja.

Chełm - 03 maja 2026

44 m²
Mieszkanie na wynajem

Chełm - 03 maja 2026

33 m²
Dom rodzinny otoczony różnorodną zielenią

Chełm - 03 maja 2026

162,77 m² - 6758 zł/m²
Mieszkanie, Chełm, Os. Zachód

Mieszkanie, Chełm, Os. Zachód

390 000 złdo negocjacji

Chełm - Odświeżono dnia 02 maja 2026

53 m² - 7358.49 zł/m²
Piękne mieszkanie na sprzedaż

Chełm - 02 maja 2026

45 m² - 7222.22 zł/m²
WYJĄTKOWA OKAZJA: Dom – Chełm, ul. Dembowskiego ( sprzedaż prywatna)

Chełm - 01 maja 2026

195 m² - 3230.77 zł/m²
Kawalerka 38m Ul. Wolności

Chełm - 01 maja 2026

38 m²
Mieszkanie 38m Chełm

Chełm - 01 maja 2026

38 m²
Ładne mieszkanie Zachodnia Chełm zabudowa meblowa

Chełm - 01 maja 2026

59 m² - 5288.14 zł/m²
59m² | 3 pokoje /parking + piwnica+ balkon/

Chełm - 01 maja 2026

59 m²
Mieszkanie w centrum

Mieszkanie w centrum

185 000 złdo negocjacji

Chełm - 01 maja 2026

27,85 m² - 6642.73 zł/m²
wynajmę mieszkanie 37m2, klimatyzacja, internet Żarnowskiego Chełm

Chełm - 30 kwietnia 2026

37 m²
Dom wolnostojący 220m2; działka 579 m2;ul. Jaśminowa

Chełm - 30 kwietnia 2026

220 m² - 3386.36 zł/m²
Wynajme mieszkanie

Chełm - 29 kwietnia 2026

75 m²
Wynajmę mieszkanie 49m2 na ulicy Wieniawskiego osiedle  Słoneczne

Chełm - 29 kwietnia 2026

45 m²
Kawalerka na parterze - do remontu.

Chełm - 29 kwietnia 2026

26,30 m² - 6311.79 zł/m²
wynajem mieszkania

Chełm - 29 kwietnia 2026

32 m²
Mieszkanie do wynajecia

Chełm - 29 kwietnia 2026

57 m²
Dom wolnostojący 280m Chełm

Dom wolnostojący 280m Chełm

630 000 złdo negocjacji

Chełm - 28 kwietnia 2026

280 m² - 2250 zł/m²
Wynajmę działkę pod działalność ul. Lubelska Browarna 1072m2

Chełm - 28 kwietnia 2026

1 072 m² - 1.68 zł/m²
Teren 0.5ha w dzielnicy przemysłowej Chełma/ skład/ parking/ kontenery

Chełm - 28 kwietnia 2026

8 000 m² - 0.56 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Terebiniec i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon