Cena

Nieruchomości - Tczew - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 191 ogłoszeń
Tczew - mieszkanie na wynajem

Tczew - mieszkanie na wynajem

2 000 zł

Tczew - 16 maja 2026

59,90 m²
Nowoczesny pawilon biurowy 7X3/21m2/Biuro/sklep/mobilny/domek

Tczew - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Przestronny dom z garażem i ogrodem-Tczew-Staszica

Tczew - 11 maja 2026

150 m² - 5800 zł/m²
Sprzedam mieszkanie trzypokojowe Topolowa

Tczew - 14 maja 2026

66,60 m² - 8708.71 zł/m²
Domek 21m2/ modułowy, całoroczny, letniskowy, mobilny, biuro

Tczew - Odświeżono dzisiaj o 11:15

Nowoczesny dom w cenie mieszkania

Tczew - Dzisiaj o 12:12

85 m² - 6470.59 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przytulna kawalerka z klimatem i widokiem na zieleń – ul. Okulickiego

Tczew - 15 maja 2026

33,75 m² - 10340.74 zł/m²
Najtańsze 3 pokoje na DNI OTWARTE + 20min do GDAŃSKA + PARKING/KOMÓRKA

Tczew - Dzisiaj o 16:30

50 m² - 8297.76 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Tczew - 09 maja 2026

55,90 m² - 10017.89 zł/m²
Najtańsze 2 pokoje + 20min do CENTRUM _ UMÓW DNI OTWARTE Z RABATAMI

Tczew - Dzisiaj o 16:24

37 m² - 8510.49 zł/m²
Nowe 4 Pokoje + 20Min Do Gdańska + Parking/Komórka +Dni Otwarte Zobacz

Tczew - Dzisiaj o 16:29

69 m² - 7520.12 zł/m²
Nowe 3 Pokoje + Ogródek 100M2 Z Tarasem + Parking/Komórka + Zobacz Sam

Tczew - Dzisiaj o 16:39

50 m² - 8900 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie na parterze – wygodna alternatywa dla kawalerki

Tczew - 10 maja 2026

34,50 m² - 8695.65 zł/m²
mieszkanie ładne i wygodne

mieszkanie ładne i wygodne

1 850 złdo negocjacji

Tczew - Odświeżono dnia 14 maja 2026

36 m²
Garaż Murowany W Centrum! Ul. Sobieskiego 19 Tczew

Tczew - 16 maja 2026

15,96 m²
wynajem mieszkania 3-pokojowego

Tczew - 16 maja 2026

54 m²
Nowe 4 Pokoje + Parking/Komórka + Umów Dni Otwarte + 20Min Gdańsk

Tczew - 11 maja 2026

69 m² - 7173.91 zł/m²
Słoneczna kawalerka z niskim czynszem //REZERWACJA//

Tczew - 05 maja 2026

33,24 m²
Wygodne 4-pokojowe na parterze

Tczew - 15 maja 2026

58,10 m² - 8864.03 zł/m²
Ogródek 100m2 + Umów∑ DNI OTWARTE + PARKING/KOMÓRKA + 20min GDAŃSK

Tczew - 22 kwietnia 2026

50 m² - 8994 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe nieopodal dworca PKP

Tczew - 14 maja 2026

44,27 m² - 8786.99 zł/m²
Pokój  Tczew  Stare Miasto

Tczew - 09 maja 2026

3-Pokoje*centrum Tczewa*91,5m2*Tylko319000zł*

Tczew - 11 maja 2026

91,50 m² - 3486.34 zł/m²
Wyjątkowa Przestrzeń Z Potencjałem – Tczew, Ul. Kopernika 7/2

Tczew - 04 maja 2026

99,80 m² - 5410.82 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe w Tczewie

Tczew - 24 kwietnia 2026

44,24 m² - 7888.79 zł/m²
3 pokoje -  blisko dworca

Tczew - 11 maja 2026

55 m² - 8000 zł/m²

Tczew - Odświeżono dzisiaj o 11:15

nowoczesny pawilon kontener 27m2 9x3m / biuro/ sklep/ domek caloroczny

Tczew - Odświeżono dnia 17 maja 2026

Nowe 2 pokoje + 20min do GDAŃSKA + Umów DNI OTWARTE + PARKING/KOMÓRKA

Tczew - 08 maja 2026

37 m² - 8513.51 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 50,5 m2 z tarasem   - Tczewskie Łąki

Tczew - 23 kwietnia 2026

50,50 m² - 9900.79 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 44,41 m2, 3 pokoje, osiedle Piotrowo, Tczew.

Tczew - 20 kwietnia 2026

44,41 m² - 10990 zł/m²
Mieszkanie nowe

Mieszkanie nowe

349 000 zł

Tczew - 28 kwietnia 2026

38 m² - 9184.21 zł/m²
2-Poziomowe z Tarasem*4-Pokoje*przy Parku*Tczew*

Tczew - 30 kwietnia 2026

83,02 m² - 7203.08 zł/m²
4-Pokojowe Przy Ul. Jedności Narodu 27 Blisko Pkp!

Tczew - 10 maja 2026

58,50 m² - 7692.31 zł/m²
Syndyk sprzeda Nieruchomości w Tczewie

Tczew - 13 maja 2026

611 m²
Działka ROD, Tczew Suchostrzygi, prąd, woda, 450m2, zadbana

Tczew - Dzisiaj o 16:16

450 m² - 47.11 zł/m²
Rezerwacja! 3 Pokoje po remoncie balkon 2 piętro

Tczew - 04 maja 2026

61,80 m² - 7928.8 zł/m²
Najtańsze 2 pokoje + 20min do GDAŃSKA + Umów DNI OTWARTE + Zobacz SAM

Tczew - 16 maja 2026

37 m² - 8513.49 zł/m²
Pakiet : 2-Pokojowe + Garaż + Miejsce Postojowe !!

Tczew - 13 maja 2026

47,19 m² - 12396.69 zł/m²
Okazja !!! Dom w Tczew, 6 pokoi, garaż, sprzedaż

Tczew - 04 maja 2026

188 m² - 4675.53 zł/m²
52 m² z potencjałem | Możliwość 3 pokoi | 2 balkony

Tczew - 07 maja 2026

52 m² - 7596.15 zł/m²
Super Mieszkanie

Super Mieszkanie

465 000 zł

Tczew - 15 maja 2026

51,30 m² - 9064.33 zł/m²
Piękne mieszkanie z pełnym wyposażeniem

Tczew - 14 maja 2026

49,65 m² - 8962.74 zł/m²
2-Pokojowe Z Balkonem Przy Ul. Orkana 3 W Tczewie

Tczew - 15 maja 2026

34,59 m² - 7487.71 zł/m²
Nowe 3 pokoje + Umów Dni Otwarte + 20min do Centrum + TOP OFERTA

Tczew - Dzisiaj o 10:32

50 m² - 8299.98 zł/m²
Najtańsze 3 Pokoje + Parking/Komórka W Pakiecie + Umów Dni Otwarte

Tczew - 16 maja 2026

50 m² - 8379.98 zł/m²
Działka budowlana w Tczewie, atrakcyjna cena

Tczew - 11 maja 2026

848 m² - 707.54 zł/m²
Mieszkanie 67m2, 3pokoje, przy basenie. Wysoki parter,  miejsce parkin

Tczew - 15 maja 2026

67 m² - 5746.27 zł/m²
Kawalerka - oś Bajkowe, świetna lokalizacja, niski czynsz

Tczew - 13 maja 2026

31,72 m² - 9993.69 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • mieszkania 4 pokoje

  • dom

  • garaż

  • warsztat

  • osrokrzew

  • zamienie mieszkanie

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Tczew i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon