Cena

Nieruchomości - Szczecin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Dwa rozkladowe pokoje z balkonem  po remoncie # obok Kaskady

    Dwa rozkladowe pokoje z balkonem po remoncie # obok Kaskady

    2 600 zł

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dnia 11 maja 2026

    48 m²
    Wynajmę garaż ul. turkusowa szczecin

    Szczecin, Słoneczne - 05 maja 2026

    15 m²
    Stylowe 2 pokoje przy Fabryce Wody

    Szczecin, Niebuszewo - 12 maja 2026

    46 m² - 12152.17 zł/m²
    Sprzedam działkę Rod

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 10:49

    334 m² - 299.4 zł/m²
    Pokoj do wynajęcia

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 15:00

    GRATKA dla inwestorów-30 m² w samym sercu Szczecina; Grodzka

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 08:12

    30 m² - 11000 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    mieszkanie do wynajęcia

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 08:02

    42 m²
    Całoroczna, słoneczna działka ROD z przepięknym widokiem na Odrę i Jezioro Dąbskie

    Szczecin, Golęcino - Odświeżono dzisiaj o 11:39

    500 m² - 560 zł/m²
    2 Pokoje Szczecin  ul. Gorzowska NOWE !!!

    Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 17:11

    42 m² - 13928.57 zł/m²
    Dwupoziomowe mieszkanie  z windą +miejsce postojowe

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 11:27

    69 m² - 12536.23 zł/m²
    Sprzedam działkę Rod

    Sprzedam działkę Rod

    15 999 złdo negocjacji

    Szczecin, Bukowo - Odświeżono dzisiaj o 06:53

    360 m² - 44.44 zł/m²
    kawiarnia staw Brodowski

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 07:41

    12 m²
    Mieszkanie do wynajęcia w Szczecinie

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 15:44

    60 m²
    Wolny pokój dla dziewczyny - Wspólny salon - Centrum

    Szczecin, Centrum - 06 maja 2026

    Pokój jednoosobowy ul mazurska

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 11:10

    3 pokoje z dużym potencjałem | 58,67 m² | Zielony Załom

    Szczecin - 11 maja 2026

    58,67 m² - 7670.02 zł/m²
    Sprzedam mieszkanie 3 pok. 58,5 m2,  oddzielna kuchnia, balkon i piwnica.

    Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 18:16

    58,50 m² - 9572.65 zł/m²
    Komfortowy apartament 63m, 3 pok, z windą, jasny i słoneczny

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 19:03

    63 m²
    Wynajmę MIESZKANIE 2pokoje 3p NOWA CUKROWNIA balkon parking bez opłat winda NOWE BUDOWNICTWO

    Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 09:00

    27 m²
    Nowoczesna kawalerka przy ul. Duńskiej – balkon, winda, świetna lokalizacja

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 08:43

    26 m²
    Do wynajęcia umeblowany pokój w samym centrum szczecina

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 09:54

    2 oddzielne pokoje; spółdzielcze własnościowe; Pomorzany

    Szczecin, Pomorzany - Odświeżono dzisiaj o 11:58

    38 m² - 9973.68 zł/m²
    Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2006r.

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 13:56

    55,49 m² - 9280.95 zł/m²
    Duży pokój do wynajęcia

    Szczecin, Niebuszewo - Odświeżono dzisiaj o 17:44

    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Szczecin, Pogodno - Odświeżono dzisiaj o 19:29

    64,50 m² - 10852.71 zł/m²
    Apartament z balkonem przy Kaskadzie # ul. Śląska #

    Szczecin, Centrum - 11 maja 2026

    45 m²
    Bezpośrednio!!! Duża kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą i dużym tarasem!

    Szczecin, Niebuszewo - 21 maja 2026

    34,70 m²
    Mieszkanie / Duża kawalerka z kuchnią w aneksie przy parku (Łękno, Szczecin)

    Szczecin, Pogodno - 06 maja 2026

    41 m²
    28 m² przy Galaxy | możliwość 2 pokoi

    Szczecin - 19 maja 2026

    28,60 m² - 8706.29 zł/m²
    Kawalerka w centrum, od ręki!

    Szczecin, Centrum - 18 maja 2026

    29 m² - 8965.52 zł/m²
    Komfortowy Apartament ! Prestiżowa inwestycja CROCUS HILL | 46,5 m² | CENTRUM SZCZECINA

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 09:15

    46,60 m² - 16716.74 zł/m²
    Domek całoroczny ROD Magnolia – ul. Bajeczna | 40 m² | działka 350 m

    Szczecin, Bukowo - Dzisiaj o 15:21

    70 m² - 1928.57 zł/m²
    WYJĄTKOWA o pow. 900 m2 Działka rekreacyjna ROD w nowej cenie

    Szczecin, Bukowo - Odświeżono dzisiaj o 09:57

    900 m² - 81.11 zł/m²
    ★Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje★os.Przyjaźni★

    Szczecin, Świerczewo - Dzisiaj o 08:48

    31 m² - 10290.32 zł/m²
    2 pokoje w centrum Szczecina | 1 piętro | ogródek

    Szczecin - 18 maja 2026

    39,57 m² - 8011.12 zł/m²
    Tanie Dwupokojowe Mieszkanie Z Ogórdkiem Dla Siebie Lub Pod Inwestycję

    Szczecin, Golęcino - 18 maja 2026

    45,14 m² - 7450 zł/m²
    kawalerka 30m2 szczecin

    kawalerka 30m2 szczecin

    1 899 złdo negocjacji

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 11:50

    30 m²
    Wynajmij komfortowe mieszkanie w Śródmieściu

    Szczecin - 13 maja 2026

    38 m²
    Wynajmę przestronną kawalerkę 23m2 Lubeckiego

    Szczecin, Niebuszewo - 07 maja 2026

    23 m²
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajecia Szczecin 37 metrow, os. Piastowskie

    Szczecin, Niebuszewo - 21 maja 2026

    37 m²
    Pokój jednoosobowy Centrum przy Turzynie

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 11:11

    Dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokojowe z tarasem.

    Szczecin, Pogodno - 22 maja 2026

    34,30 m² - 12000 zł/m²
    wynajmę nowe mieszkanie 3 pokoje  z klimatyzacja w pełni wyposażone 64 metry

    Szczecin, Golęcino - Odświeżono dzisiaj o 12:28

    63,60 m²
    Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem -Tenisowa !!!

    Szczecin, Świerczewo - Dzisiaj o 10:56

    60 m² - 12666.67 zł/m²
    Mieszkanie z ogródkiem jak dom | 3 pokoje | Winda | Szczecin 2010 rok

    Szczecin, Kijewo - 18 maja 2026

    63,46 m² - 11802.71 zł/m²
    Nieruchomość na Gumieńcach – mieszkanie jak dom!

    Szczecin, Gumieńce - 12 maja 2026

    117,69 m² - 5522.98 zł/m²
    Pokój dla dziewczyny

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 08:52

    Wynajmę kameralną kawalerkę niedaleko Parku Kasprowicza

    Szczecin, Niebuszewo - 13 maja 2026

    25,43 m²
    Bezpośrednio 3 pok 87 m² w centrum Szczecina za 670 000zł

    Szczecin, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 11:21

    87 m² - 7701.15 zł/m²
    Mieszkanie na sprzedaż Szczecin Warszewo

    Szczecin, Warszewo - Odświeżono dzisiaj o 16:49

    43,60 m² - 11009.17 zł/m²
    Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w Szczecin Dąbiu

    Szczecin, Dąbie - 28 kwietnia 2026

    48 m² - 8312.5 zł/m²
    search

    Popularne wyszukiwania

    W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Szczecin i okolice!

    Darmowa aplikacja na Twój telefon