Cena/m²

dom - Szczecin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 273 ogłoszenia
Ostatni Dom - Nowoczesny Bliźniak Na Gumieńcach 172M²

Ostatni Dom - Nowoczesny Bliźniak Na Gumieńcach 172M²

1 535 000 zł

Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 10:33

172 m² - 8924.42 zł/m²
Pokój jednoosobowy w domu na Gumieńcach dla pracującego pana

Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 15:24

Dom ,biuro i halę magazynową-wynajmę na Mierzynie

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

150 m²
Nieruchomość na Gumieńcach – mieszkanie jak dom!

Szczecin, Gumieńce - 12 maja 2026

117,69 m² - 5522.98 zł/m²
Warsztat + duży garaż + dom w Dąbiu !!!

Szczecin, Dąbie - 15 maja 2026

246,80 m²
Mieszkanie z ogródkiem jak dom | 3 pokoje | Winda | Szczecin 2010 rok

Szczecin, Kijewo - 18 maja 2026

63,46 m² - 11802.71 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Szczecin Dąbie- dom w stanie surowym

Szczecin, Dąbie - 14 maja 2026

245,48 m² - 2032.75 zł/m²
Klimatyczny dom| działka 1050 m² | garaż | klima | Sławociesze

Szczecin - 21 kwietnia 2026

90 m² - 8888.89 zł/m²
Dom całoroczny ROD Dąbie - cena do negocjacji

Szczecin, Dąbie - Dzisiaj o 10:34

300 m² - 563.33 zł/m²
Kawalerka 30,94m2 - 309000 zł, obok Fabryki Wody

Szczecin - Dzisiaj o 11:51

30,94 m² - 9663.87 zł/m²
Dom klasy premium na Gumieńcach

Szczecin, Gumieńce - 11 maja 2026

78,01 m² - 14741.7 zł/m²
Dom z ogromnym potencjałem | Pogodno

Szczecin, Pogodno - 20 maja 2026

208 m² - 8076.92 zł/m²
Okazja! 3 pokoje – ul. Druckiego-Lubeckiego !!!

Szczecin - 22 kwietnia 2026

56 m² - 6875 zł/m²
Pawilon 900x300 dom przenośny, pawilon biurowy, leasing - dostępny na miejscu!

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Fajna kawalerka w obniżonej cenie na Pogodnie - media w czynszu - nic do dopłaty, wszystko w cenie