Cena

Nieruchomości - Sychowo - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Zadbany i przestronny dom jednorodzinny

Zadbany i przestronny dom jednorodzinny

690 000 zł

Luzino - 28 kwietnia 2026

185 m² - 3729.73 zł/m²
Działka budowlana Gowino

Gowino - 14 kwietnia 2026

1 158 m² - 279.79 zł/m²
Działka w centrum Sopieszyna

Sopieszyno - 18 kwietnia 2026

2 000 m² - 160 zł/m²
Nowy bliźniak gotowy do wprowadzenia, ogródek, poddasze

Gowino - 16 kwietnia 2026

70 m² - 9996.81 zł/m²
Gowino- Działka na sprzedaż z dostępem do mediów i dobrym dojazdem!!

Gowino - 15 kwietnia 2026

1 002 m² - 269.46 zł/m²
Działka budowlana Wyszecino WZ 1119mk

Wyszecino - 04 maja 2026

1 119 m² - 174.26 zł/m²
Działka Budowlana 1350 m2 z bezterminowym MPZP Wyszecino koło Luzina.

Wyszecino - 04 maja 2026

1 350 m² - 148.07 zł/m²
Częstkowo: Działki z WZ- blisko S6, w sercu natury!

Częstkowo - 10 maja 2026

1 140 m² - 149 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana uzbrojona ze ścianą lasu MPZP

Sopieszyno - 19 kwietnia 2026

2 224 m² - 182.1 zł/m²
Gościcino – działka budowlana 1001 m² z Mpzp

Gościcino - 28 kwietnia 2026

1 001 m² - 239.76 zł/m²
Nowe mieszkanie 2 pokojowe z garderobą

Gościcino - 05 maja 2026

39 m²
38m2 mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym WYNAJMĘ

Gościcino - 25 kwietnia 2026

38 m²
Mieszkanie 35m 2-pokojowe

Gościcino - 05 maja 2026

35 m²
Mieszkanie do wynajęcia w Gościcinie

Gościcino - 28 kwietnia 2026

35 m²
Apartament na I piętrze | Widok na pole golfowe | Tesoro Golf Park

Pętkowice - 28 kwietnia 2026

49 m² - 10655.1 zł/m²
Mieszkanie Gościcino Morelowa

Gościcino - 21 kwietnia 2026

34 m²
Wszędzie blisko. Dom dla Rodziny.

Kębłowo - 20 kwietnia 2026

140,40 m² - 4864.67 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe 55 m2,piwnica,komórka, garaż,wyremontowane

Pętkowice - 12 kwietnia 2026

55,60 m² - 7194.23 zł/m²
Idealne dla rodziny | 4 pokoje + garaż + ogródek

Gościcino - 29 kwietnia 2026

64,09 m² - 5461.07 zł/m²
Wynajem mieszkania

Kębłowo - 08 maja 2026

32 m²
Energooszczędny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła, gotowy do zakupu!

Kębłowo - 07 maja 2026

130,50 m² - 4819.92 zł/m²
Dom, Kębłowo

Dom, Kębłowo

649 000 zł

Kębłowo - 07 maja 2026

125 m² - 5192 zł/m²
Duży funkcjonalny dom jednorodzinny w cichej okolicy

Kębłowo - Odświeżono dnia 06 maja 2026

221,70 m² - 5345.06 zł/m²
Sprzedam działkę w Kębłowie

Sprzedam działkę w Kębłowie

330 000 złdo negocjacji

Kębłowo - Odświeżono dnia 05 maja 2026

1 213 m² - 272.05 zł/m²
Wynajmę działkę w Kębłowie, 2800m2 przy DK6

Kębłowo - 27 kwietnia 2026

2 800 m² - 2.68 zł/m²
Wynajmę duże mieszkanie w Kębłowie, 70 m2!!! (ogromny taras)

Kębłowo - Odświeżono dnia 22 kwietnia 2026

70 m²
Mieszkanie  2 pokojowe

Kębłowo - 18 kwietnia 2026

50 m²
Nowoczesny dom z garażem

Kębłowo - 15 kwietnia 2026

132,63 m² - 6182.61 zł/m²
Sprzedam działkę

Kębłowo - 14 kwietnia 2026

1 003 m² - 224.33 zł/m²
Sprzedam dom z dużą działką w świetnej okolicy

Kębłowo - 11 kwietnia 2026

201 m² - 6462.69 zł/m²
Działki budowlane w Gościcinie - doskonała inwesty

Gościcino - 20 kwietnia 2026

1 000 m² - 279 zł/m²
Dom wolnostojący/ 5 pokoi/ Kębłowo, gm. Luzino

Kębłowo - 11 kwietnia 2026

200 m² - 3995 zł/m²
Nowoczesny dom 120 m² Kębłowo, spokojna okolica

Kębłowo - 16 kwietnia 2026

120 m² - 7083.33 zł/m²
Kawalerka Poznań Dębiec 25m2 1650zł

Tępcz - 04 maja 2026

25 m²
Dom w zabudowie szeregowej przy ul. Diamentowej w Kębłowie

Kębłowo - 07 maja 2026

132 m² - 5909.09 zł/m²
Hala Magazyn na wynajem z parkingiem i rampą 2000m2

Gościcino - 30 kwietnia 2026

2 000 m²
Mieszkanie w Gościcinie

Gościcino - 09 maja 2026

39 m²
Nowe mieszkanie 2 pokojowe z garderobą 38m2 do wynajęcia od zaraz

Gościcino - 08 maja 2026

34 m²
Kiedy cena jest tak dobra, że aż dziwi.

Gościcino - 07 maja 2026

97,05 m² - 5615.66 zł/m²
35m2 od ręki, parter+ogród+ miejsce postojowe, bez PCC-3

Gościcino - 07 maja 2026

35 m² - 8542.86 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Sychowo i okolice!