Cena

Nieruchomości - Świerczewo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

KOŚCIUSZKI działka 65/29 z wydanymi WZ

KOŚCIUSZKI działka 65/29 z wydanymi WZ

110 000 zł

Kościuszki - 29 marca 2026

1 700 m² - 64.71 zł/m²
Dziaka na sprzedaż w miejscowości Kościuszki

Kościuszki - 13 maja 2026

1 200 m² - 68.75 zł/m²
Sprzedam dom w miejscowości kościuszki

Kościuszki - 17 kwietnia 2026

145,52 m² - 7559.1 zł/m²
Nowogard - Kościuszki - dom wolnostojący parterowy

Kościuszki - 06 maja 2026

125 m² - 3640 zł/m²
Działki budowlane z MPZP | Olchowo gm. Nowogard | od 75 zł/m²

Olchowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 296 m² - 76.39 zł/m²
Rodzinny dom z dwustanowiskowym garażem i zagospodarowanym ogrodem

Nowogard - 16 kwietnia 2026

163,20 m² - 7322.3 zł/m²
Mieszkania na sprzedaż - osiedle Stara Winiarnia

Nowogard - 07 kwietnia 2026

44,64 m² - 7560 zł/m²
Działka Dąbrowa Nowogardzka

Dąbrowa Nowogardzka - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

1 522 m² - 65.7 zł/m²
Przytulne mieszkanie na poddaszu - blisko centum

Nowogard - 22 kwietnia 2026

52,97 m² - 5644.7 zł/m²
Nowogard - Dom - Szeregowiec (136 m² + strych + piwnica + garaż)

Nowogard - 22 marca 2026

136,40 m² - 6590.91 zł/m²
Lokal na wynajem z parkingiem i witryną

Nowogard - 07 kwietnia 2026

350 m²
Nowy dom w Nowogardzie ok 140 m2

Nowogard - 27 kwietnia 2026

139 m² - 6402.88 zł/m²
Nowoczesny duży dom jednorodzinny w CENTRUM Nowogardu

Nowogard - 09 maja 2026

174,30 m² - 7401.03 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana Warnkowo 1590 m2 z MPZP

Nowogard - 08 maja 2026

1 590 m² - 97.48 zł/m²
2 pokoje na wynajem

Nowogard - 24 kwietnia 2026

42 m²
Nowogard - ul. Topolowa, z warunkami zabudowy

Nowogard - 30 kwietnia 2026

970 m² - 154.64 zł/m²
domki-holenderskie.org Domek Holenderski 3 sypialnie Raty Transport !

Nowogard - 14 maja 2026

Działki Nowogard ul.Radosława

Działki Nowogard ul.Radosława

139 000 złdo negocjacji

Nowogard - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 157 m² - 120.14 zł/m²
Lokal użytkowy, Nowogard

Nowogard - 13 maja 2026

350 m²
Nieruchomość na sprezdaż Nowogard, Zachodniopomorskie

Nowogard - 10 maja 2026

246 m² - 3333.33 zł/m²
Sprzedam dom parterowy w Nowogardzie

Nowogard - 09 maja 2026

100 m² - 10500 zł/m²
Mieszkanie 4-pokojowe 120 m² z tarasem i parkingiem – dla firm

Nowogard - 08 maja 2026

120 m²
Działka z warunkami zabudowy

Nowogard - 08 maja 2026

1 173 m² - 51.15 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodowa ROD  6 a, wysoki standard. T.514,740,538

Nowogard - 08 maja 2026

600 m² - 96.67 zł/m²
Na wynajem mieszkanie Nowogard 2 pokoje

Nowogard - 08 maja 2026

45 m²
Wynajmę mieszkanie w wysokim standardzie, umeblowane

Nowogard - 07 maja 2026

70 m²
Działka budowlana

Nowogard - 05 maja 2026

1 065 m² - 215 zł/m²
Mieszkanie 1 pokój, Kawalerka 36 m2, od 12 maja 2026, Nowogard

Nowogard - 05 maja 2026

36 m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

88 000 złdo negocjacji

Nowogard - 04 maja 2026

1 500 m² - 58.67 zł/m²
Sprzedam działkę Rod

Sprzedam działkę Rod

39 000 złdo negocjacji

Nowogard - 03 maja 2026

550 m² - 70.91 zł/m²
Wynajmę lokal usługowy od 01.06

Nowogard - 03 maja 2026

45 m²
Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe w Nowogardzie

Nowogard - 03 maja 2026

60 m²
2 pokoje, niski czynsz, świetna lokalizacja

Nowogard - 01 maja 2026

44,60 m² - 7825.11 zł/m²
Działki budowlane z warunkami zabudowy – Nowogard, ul. Ogrodowa- zostały  3

Nowogard - 29 kwietnia 2026

704 m² - 120 zł/m²
Parterowy obiekt usługowy 215 m², centrum Nowogardu

Nowogard - 28 kwietnia 2026

215 m²
Mieszkanie 79m2 3 pokoje REZERWACJA!!!

Nowogard - 28 kwietnia 2026

78,90 m² - 7414.45 zł/m²
Dom bliźniak 2013

Nowogard - 27 kwietnia 2026

68 m² - 8529.41 zł/m²
Wynajmę nowe garaże z kanałem, murowane magazyny i miejsca postojowe

Nowogard - 27 kwietnia 2026

15 m²
Przestronny duży dom, działka 0,34 ha

Nowogard - 25 kwietnia 2026

291 m² - 2233.68 zł/m²
Dom nowy ekologiczny 100 m2, las, osada

Nowogard - 25 kwietnia 2026

100 m² - 8890 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Świerczewo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon