Cena

Nieruchomości - Stradomia Wierzchnia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
Twoje miejsce na ziemi – działki w otoczeniu natury

Twoje miejsce na ziemi – działki w otoczeniu natury

69 900 zł

Stradomia Wierzchnia - 04 maja 2026

1 061 m² - 65.88 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym | Osada Leśna

Stradomia Wierzchnia - 12 maja 2026

132 m² - 3780.3 zł/m²
Przestrzeń, cisza, potencjał - dom, który czeka na twój pomysł!

Stradomia Wierzchnia - 01 maja 2026

151 m² - 3145.7 zł/m²
Na Sprzedaż Działka Budowlana W Miejscowości Działosza K. Sycowa

Stradomia Wierzchnia - 19 maja 2026

1 080 m² - 87.96 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną 16 000 m² w Działoszy gm. Syców

Stradomia Wierzchnia - 13 maja 2026

16 000 m² - 80 zł/m²
Stradomia Wierzchnia 1000m2 MPZP SUPER CENA szybki dojazd do Wrocławia

Stradomia Wierzchnia - 03 maja 2026

1 000 m² - 79 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana w Stradomii Wierzchniej

Stradomia Wierzchnia - 11 maja 2026

1 300 m² - 122.31 zł/m²
Działka budowlana

Stradomia Wierzchnia - 14 maja 2026

10 530 m² - 71.23 zł/m²
Działka budowlana 2225m2 blisko Syców Oleśnica

Stradomia Wierzchnia - 04 maja 2026

2 200 m² - 109.09 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Stradomia Wierzchnia/Olesnica działki budowlane z MPZP blisko lasu !!!

Oleśnica - 03 maja 2026

1 031 m² - 76.62 zł/m²
Dom + 2 budynki | 3000 m² | widok | Ślizów

Ślizów - 08 maja 2026

3 000 m² - 116.67 zł/m²
Działki budowlane (z Mpzp) Wielowieś

Wielowieś - 19 maja 2026

1 000 m² - 91 zł/m²
Przestronny, b. ładny, energooszczędny dom, basen.

Dziadowa Kłoda - 05 maja 2026

120,30 m² - 13291.77 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 40m2+poddasze 40m2

Wojciechowo Wielkie - 09 maja 2026

40 m² - 6250 zł/m²
Działka budowlana

Nowy Dwór - 02 maja 2026

800 m² - 168.75 zł/m²
Dom Hala Duza Działka

Dom Hala Duza Działka

1 350 000 złdo negocjacji

Ślizów - 20 maja 2026

127 m² - 10629.92 zł/m²
Dom z 14 arową działką

Dom z 14 arową działką

450 000 złdo negocjacji

Ślizów - 27 kwietnia 2026

160 m² - 2812.5 zł/m²
Mieszkanie o pow. 64,29 m2 - Syców Os. Matejki

Syców - 14 maja 2026

64,29 m² - 6700 zł/m²
Dom "Pod lasem" w zabudowie bliźniaczej- Syców.

Syców - 02 maja 2026

125 m² - 5192 zł/m²
Dom z halą garażową NOWA NIŻSZA CENA! 0% prowizji

Syców - 30 kwietnia 2026

390 m² - 3525.64 zł/m²
Dom wolnostojący 131 m² z garażem i klimatyzacją

Syców - 27 kwietnia 2026

131,20 m² - 5708.84 zł/m²
Wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i prywatnym SPA – Wioska-Syców

Syców - 31 marca 2026

234 m² - 12606.84 zł/m²
Ślizów/ Syców,  dom 183m2+ garaż 90m2, działka 3000m2

Ślizów - 08 maja 2026

183 m² - 8688.52 zł/m²
Gotowy Projekt Inwestycyjny | 2268 M² | S8 | 50 Km Od Wrocławia

Syców - 04 maja 2026

2 267 m²
Nowy Dom Jednorodzinny – Ślizów !!!

Ślizów - 14 maja 2026

184,79 m² - 3782.67 zł/m²
Nowy Dom Jednorodzinny – Ślizów !!!

Ślizów - 21 kwietnia 2026

184,79 m² - 3571.62 zł/m²
Działki budowlane w otulinie lasu

Biskupice - 19 maja 2026

800 m² - 56.25 zł/m²
Działka budowlana.media w drodze,światłowód.BezterminoweWarunkZabudowy

Dziadowa Kłoda - 22 kwietnia 2026

1 201 m² - 79.1 zł/m²
Segment / Szereg w cenie mieszkania - Syców Malczewskiego

Syców - 14 kwietnia 2026

72,96 m² - 6428.18 zł/m²
45 m² | 3 piętro | Widok | Winda | Klimatyzacja

Syców - 09 maja 2026

45 m² - 7666.67 zł/m²
Nowe mieszkania 56 m2 - Syców Os. Leśne

Syców - 20 maja 2026

56,01 m² - 6963.04 zł/m²
Nowe mieszkania 55 m2, Syców.

Syców - 04 maja 2026

55 m² - 7090.91 zł/m²
Syców Grzybowa Mieszkanie 56m Budynek Premium. Na swoim i po swojemu!