Cena

Nieruchomości - Stara Wieś - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka rolna Stara Wieś o powierzchni 0.5769 ha

Działka rolna Stara Wieś o powierzchni 0.5769 ha

200 000 złdo negocjacji

Stara Wieś - 13 maja 2026

5 769 m² - 34.67 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękny dom w Krużlowa Wyżna w cenie 850000 zł

Krużlowa Wyżna - 30 kwietnia 2026

180 m² - 4722.22 zł/m²
Widokowa Działka budowlana

Widokowa Działka budowlana

190 000 złdo negocjacji

Krużlowa Wyżna - Odświeżono dnia 13 maja 2026

2 537 m² - 74.89 zł/m²
Działka budowlana z panoramicznym widokiem na Beskid

Krużlowa Wyżna - 22 kwietnia 2026

5 232 m² - 76.26 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

145 000 złdo negocjacji

Krużlowa Niżna - 07 maja 2026

1 800 m² - 80.56 zł/m²
Sprzedam nowoczesny dom na działce widokowej 0,56h

Posadowa Mogilska - 17 maja 2026

88 888 m² - 20.25 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Siołkowa - Odświeżono dnia 15 maja 2026

3 300 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana Siołkowa !! NISKA CENA !!

Siołkowa - 07 maja 2026

1 364 m² - 76.98 zł/m²
Piękna działka o powierzchni 17,5 ara, w urokliwej miejscowości Siołkowa, gmina Grybów.

Siołkowa - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 750 m² - 85.71 zł/m²
Działka budowlaną 13a w miejscowości Cieniawa

Cieniawa - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 300 m² - 120 zł/m²
Piękna działka Budowlano-Inwestycyjna

Cieniawa - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 900 m² - 89.42 zł/m²
Działka z koncepcją architektoniczną

Cieniawa - 12 maja 2026

9 000 m² - 138.89 zł/m²
Działka budowlana 20a - Cieniawa k. Nowego Sącza

Cieniawa - 29 kwietnia 2026

2 042 m² - 121.94 zł/m²
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana  – Ptaszkowa, gmina Grybów | 18 arów

Ptaszkowa - 14 maja 2026

1 800 m² - 111.11 zł/m²
Dom Ptaszkowa, Osiedle pod Świnką

Ptaszkowa - 04 maja 2026

66,58 m² - 7044.16 zł/m²
Sprzedam garaż murowany 23 m2 ul. Wyspiańskiego !!!

Grybów - 20 maja 2026

23 m²
Mieszkanie 42 m Grybów

Grybów - Odświeżono dnia 05 maja 2026

42 m²
Lokal usługowy do wynajęcia Grunwaldzka Grybów 80 m Parter

Grybów - 04 maja 2026

80 m²
Gabinet lekarski / lokal usługowy - centrum Grybowa

Grybów - 03 maja 2026

150 m²
Garaz blaszak 6x6 pro8ducent

Grybów - 25 kwietnia 2026

36 m²
Mieszkanie bezczynszowe trzypokojowe

Mogilno - 12 maja 2026

73 m² - 6986.3 zł/m²
Luksusowa Rezydencja 220m² w Grybowie!

Grybów - 01 maja 2026

440 m² - 6134.09 zł/m²
Działka budowlana 13 ar – Wilczyska, gmina Bobowa

Wilczyska - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 304,30 m² - 76.67 zł/m²
Działki w m Korzenna do sprzedania BEZPOŚREDNIO

Korzenna - 17 maja 2026

1 149 m² - 110 zł/m²
Działka budowlana Stróże

Działka budowlana Stróże

139 000 złdo negocjacji

Stróże - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 863 m² - 74.61 zł/m²
Wynajmę przestrzeń magazynową, usługową lub biurową KARPATY

Biała Niżna - 18 maja 2026

800 m²
Dom wolnostojący Królowa Górna

Łabowa - 12 maja 2026

160 m² - 3437.5 zł/m²
Wynajmę duży pokój z łazienką-Stróże

Stróże - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Wynajme mieszkanie

Stróże - 11 maja 2026

85 m²
Działka budowlana Korzenna 15,5 ar

Korzenna - 17 maja 2026

1 550 m² - 103.23 zł/m²
Dom 123 m2 - Paszyn k. Nowego Sącza

Paszyn - 30 kwietnia 2026

123 m² - 8008.13 zł/m²
Mieszkanie 62m² z antresolą 20m²

Paszyn - 16 kwietnia 2026

82 m² - 7317.07 zł/m²
Dom na wynajem – Paszyn

Paszyn - 17 maja 2026

150 m²
Widokowe działki budowlane od 8 do 23 arów

Paszyn - 01 maja 2026

800 m² - 110 zł/m²
dom mieszkalno - uzytkowy

Paszyn - 24 kwietnia 2026

161 m² - 3099.38 zł/m²
Działka budowlana

Mystków - 10 maja 2026

10 m² - 10000 zł/m²
Działka budowlana 26 ar w miejscowości Paszyn/Mystków

Mystków - Odświeżono dnia 07 maja 2026

2 600 m² - 57.69 zł/m²
Sprzedam działke 13a

Sprzedam działke 13a

263 900 złdo negocjacji

Mystków - 23 kwietnia 2026

1 300 m² - 203 zł/m²
Dom | 138 m² | Królowa Polska | 10 Km Nowy Sącz

Królowa Polska - 07 maja 2026

137,65 m² - 3261.9 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Stara Wieś i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon