Cena

Nieruchomości - Stanisławice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Dom W Wyjątkowej Lokalizacji 1200 M Od Puszczy

Dom W Wyjątkowej Lokalizacji 1200 M Od Puszczy

359 000 zł

Stanisławice - 21 kwietnia 2026

74 m² - 4851.35 zł/m²
Stanisławice - mieszkanie oddane do użytkowania

Stanisławice - 07 maja 2026

47,97 m² - 9109.86 zł/m²
NOWE mieszkanie do wynajęcia 37m2 Stanisławice / Kłaj od ZARAZ !

Stanisławice - 30 kwietnia 2026

37 m²
mieszkanie do wynajęcia 37m2 Stanisławice / Kłaj od ZARAZ !

Stanisławice - 23 kwietnia 2026

37 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom wolnostojący 102m² Kłaj | wiata na auta gratis

Kłaj - 17 kwietnia 2026

102 m² - 8333.33 zł/m²
Nowoczesny dom na sprzedaż, Kłaj

Kłaj - 24 kwietnia 2026

155,92 m² - 5451.51 zł/m²
Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 130m2

Niepołomice - 20 maja 2026

131,19 m² - 7614.91 zł/m²
Działka rekreacyjno widokowa

Działka rekreacyjno widokowa

250 000 złdo negocjacji

Chełm - 17 maja 2026

7 123 m² - 35.1 zł/m²
Działka budowlana - Bochnia ul.Filipa Szewczyka

Bochnia - 06 maja 2026

694 m² - 286.74 zł/m²
Kłaj nieduży wolnostojący 4 pokoje działka 4 ary

Kłaj - 13 maja 2026

80 m² - 10237.5 zł/m²
Kłaj nieduży wolnostojący 4 pokoje działka 3ary

Kłaj - 13 maja 2026

80 m² - 9612.5 zł/m²
Łapczyca, gm. Bochnia apartament 53,40 m2, piętro, stan deweloperski

Łapczyca - 29 kwietnia 2026

53,40 m² - 11760.3 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Centrum Łapczycy

Łapczyca - 28 kwietnia 2026

75 m²
Wynajmę nowy dom z ogrodem

Kłaj - 17 maja 2026

130 m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kłaj, osiedle przy Puszczy Niepołomickiej

Kłaj - 04 maja 2026

53 m² - 8490.57 zł/m²
Kłaj - 75 m2 plus miejsce postojowe , Nowe kameralne osiedle .

Kłaj - 30 kwietnia 2026

75 m² - 8900 zł/m²
Działka z projektem pod apartamenty

Kłaj - 23 kwietnia 2026

1 400 m² - 1350 zł/m²
Działka Rod Bochnia | 400 m² | Prąd | Woda | Domek

Bochnia - 15 maja 2026

400 m² - 122.25 zł/m²
Wynajmę działkę/plac pod działalność,  Kłaj centrum

Kłaj - 19 maja 2026

1 000 m² - 3 zł/m²
Sprzedam działkę Rod Hutnik w Bochni

Bochnia - 19 maja 2026

351 m² - 245.01 zł/m²
Lokal biuro pracownia gabinet

Bochnia - 04 maja 2026

140 m²
Wynajmę plac utwardzony pod koparki ,TIR Bochnia Gierczyce Przemysłowy

Gierczyce - 02 maja 2026

5 000 m² - 0.34 zł/m²
Dom na sprzedaż w Gierczycach

Gierczyce - 22 kwietnia 2026

156,26 m² - 3167.8 zł/m²
Dom modułowy o powierzchni 32 m/2

Targowisko - 20 maja 2026

32 m² - 4556.25 zł/m²
Gmina Kłaj dom w zabudowie bliżniaczej w stanie deweloperskim

Targowisko - 20 maja 2026

113 m² - 7070.8 zł/m²
Ogrodzona działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę blisko Krakowa

Targowisko - 14 maja 2026

2 200 m² - 168.18 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana, pow.0,39ha,Targowisko/Kłaj

Targowisko - 14 maja 2026

3 920 m² - 234.69 zł/m²
Apartament dwupoziomowy Bochnia Nowy Świat

Bochnia - 26 marca 2026

89 m² - 7300 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie do wykończenia blisko Puszczy Niepołomickiej

Proszówki - 23 kwietnia 2026

56 m² - 9357.14 zł/m²
Apartament Bochnia ul. Nowy Świat

Bochnia - 31 marca 2026

56,58 m² - 10500 zł/m²
Targowisko, Dom, 5 pokoi, ładna działka 4 ary

Targowisko - 13 maja 2026

102,33 m² - 7808.07 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Niepodległości w Bochni 63m3

Bochnia - 10 maja 2026

63 m² - 8571.43 zł/m²
Biuro współdzielone, Bochnia

Bochnia - 08 maja 2026

6 m²
Atrakcyjny lokal w świetnej lokalizacji

Bochnia - 20 maja 2026

14 m²
Hala produkcyjna magazynowa

Bochnia - 04 maja 2026

1 516 m²
Bochnia ul. Partyzantów - lokale biurowo- usługowe 150m2 - do wynajęcia

Proszówki - 30 kwietnia 2026

150 m²
Lokal biurowy handlowy magazyn

Bochnia - 01 maja 2026

8 m²
Bezproblemowa, piękna działka blisko Krakowa / now

Targowisko - 07 maja 2026

1 300 m² - 250 zł/m²
Działka budowlana 15min do Krakowa.

Targowisko - 14 maja 2026

13 052 m² - 405.3 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie z tarasem i parkingiem w cenie. Bezczynszowe.

Bochnia - 10 maja 2026

56 m² - 13482.14 zł/m²
1 piętro | 2 sypialnie | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania

Bochnia - 11 maja 2026

40,72 m² - 10066.31 zł/m²
Dzialka budowlana - Proszówki

Dzialka budowlana - Proszówki

650 000 złdo negocjacji

Proszówki - 03 maja 2026

2 643 m² - 245.93 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • lokal usługowy bochnia

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Stanisławice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon