Cena

Nieruchomości - Sokola Dąbrowa - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działa rolna Bledzew - 10 657 m2

Działa rolna Bledzew - 10 657 m2

110 000 zł

Bledzew - Odświeżono dnia 18 maja 2026

10 657 m² - 10.32 zł/m²
Działka nad zlewem Bledzewskim

Działka nad zlewem Bledzewskim

73 000 złdo negocjacji

Bledzew - 13 maja 2026

392 m² - 186.22 zł/m²
Atrakcyjny Lokal użytkowy

Atrakcyjny Lokal użytkowy

450 000 złdo negocjacji

Bledzew - Odświeżono dnia 10 maja 2026

120 m²
Dom 66-350 Bledzew Młyńska 2 Lubuskie

Bledzew - Odświeżono dnia 08 maja 2026

110 m² - 2181.82 zł/m²
Działka budowlana w Lubniewicach z dostępem do jeziora uzbrojone

Lubniewice - 20 maja 2026

1 m² - 390000 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie w centrum Lubniewic

Lubniewice - 18 maja 2026

71,50 m² - 7412.59 zł/m²
Działka z Domkiem ROD "Oaza" Letniskowy

Lubniewice - 15 maja 2026

580 m² - 163.79 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Lubniewice "OAZA"

Lubniewice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

500 m² - 320 zł/m²
Ekologiczny dom w lesie z własnym stawem i stajnią – Siedlisko

Lubniewice - Odświeżono dnia 13 maja 2026

165 m² - 7212.12 zł/m²
Sprzedam przyczepę kemping nad jeziorem

Lubniewice - 10 maja 2026

Dom nad samym brzegiem jeziora

Dom nad samym brzegiem jeziora

2 900 000 złdo negocjacji

Lubniewice - 09 maja 2026

336 m² - 8630.95 zł/m²
Sprzedam działke

Sprzedam działke

158 000 złdo negocjacji

Lubniewice - 06 maja 2026

1 200 m² - 131.67 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie nad jeziorem + poddasze + klimatyzacja

Lubniewice - 28 kwietnia 2026

46 m² - 8586.96 zł/m²
Sprzedam GARAŻ, bardzo dobra lokalizacja centrum !!! nowa cena !!!

Lubniewice - 26 kwietnia 2026

20 m²
Lubniewice-lokal usługowy do wynajęcia 40m2

Lubniewice - 23 kwietnia 2026

40 m²
Działka budowlana w Lubniewicach

Działka budowlana w Lubniewicach

129 000 złdo negocjacji

Lubniewice - 22 kwietnia 2026

1 064 m² - 121.24 zł/m²
Wyjątkowa działka nad jeziorem 2245 m² | 1 linia | pozwolenie

Lubniewice - 13 maja 2026

2 245 m² - 298.44 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie 60m² z antresolą– Lubniewice, 200m od jeziora!

Lubniewice - 10 kwietnia 2026

60 m² - 8833.33 zł/m²
Działka Budowlana Mpzp Chycina - Ostatnia

Chycina - 01 maja 2026

1 002 m² - 99.8 zł/m²
LUBNIEWICE Restauracja z pełnym wyposażeniem do wynajęcia nad jeziorem

Lubniewice - 07 kwietnia 2026

90 m²
Lubniewice : Lokal Użytkowy Bar Taras Plaża Jezioro Camping Kamper Las

Lubniewice - 07 kwietnia 2026

2 200 m² - 0.02 zł/m²
Na sprzedaż niesamowity dom Lubniewice

Lubniewice - 13 maja 2026

250 m² - 3596 zł/m²
Sprzedam budynek biurowo-warsztatowy wraz ze stacją paliw

Glisno - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Mieszkanie na wynajem Glisno

Glisno - 06 maja 2026

53 m²
Mieszkanie do wynajęcia aktualne

Zemsko - 14 maja 2026

72 m²
Działka budowlana

Działka budowlana

70 000 złdo negocjacji

Zemsko - 26 kwietnia 2026

1 100 m² - 63.64 zł/m²
Dom jednorodzinny, duża działka , dwa pom. gosp. Kursko

Kursko - 01 maja 2026

107 m² - 7009.35 zł/m²
NIŻSZA CENA!  Piękne działki i z WZ, wokół jeziora i lasy

Kursko - 17 maja 2026

994 m² - 75.45 zł/m²
Działka budowlana w super cenie!

Kursko - 21 kwietnia 2026

1 570 m² - 76 zł/m²
Działki budowlane na sprzedaż w Trzemesznie Lub.

Sulęcin - 30 marca 2026

1 100 m² - 85.45 zł/m²
Atrakcyjnie położone działki z warunkami zabudowy

Pieski - 08 maja 2026

1 127 m² - 95 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Wędrzyn

Działka rekreacyjna ROD Wędrzyn

19 000 złdo negocjacji

Wędrzyn - 29 kwietnia 2026

300 m² - 63.33 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje z piwnicą 50m2 na 1 piętrze

Wędrzyn - 29 kwietnia 2026

50 m² - 5780 zł/m²
Mieszkanie 37m2 Wędrzyn z piwnicą 5,1m2

Wędrzyn - 20 kwietnia 2026

37 m² - 7594.59 zł/m²
Mieszkanie wśród lasów i jezior dla miłośników przyrody. Wielowieś

Wielowieś - 19 maja 2026

103,50 m² - 2888.89 zł/m²
Dom 200 m2 k. Łagowa działka 46 arów

Wielowieś - 19 maja 2026

200 m² - 3400 zł/m²
OKAZJA ! Dom jednorodzinny w Skwierzynie z garażem i dodatkowym domem lokalem

Skwierzyna - 24 kwietnia 2026

198 m² - 4217.17 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, wśród lasów, blisko jezioro

Kęszyca Leśna - 22 kwietnia 2026

122 m² - 2778.69 zł/m²
Znajdź swój azyl w Kęszycy Leśnej

Kęszyca Leśna - 08 maja 2026

28,60 m² - 6608.39 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Sokola Dąbrowa i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon