Cena

Nieruchomości - Sobawiny - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka budowlana 3483 m² z WZ | okolice Opoczna

Działka budowlana 3483 m² z WZ | okolice Opoczna

399 000 zł

Sobawiny - 06 maja 2026

3 483 m² - 114.56 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

DZIAŁA budowlana Gotowa pod budowę!

Bukowiec Opoczyński - 14 kwietnia 2026

2 000 m² - 74.5 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w spokojnej okolicy

Opoczno - 02 maja 2026

43,43 m²
Cena Promocyjna - Opoczno - ul. Inowłodzka

Opoczno - 17 marca 2026

6 019 m² - 166.14 zł/m²
Działka w cichej i spokojenj okolicy

Opoczno - 22 kwietnia 2026

12 400 m² - 7.18 zł/m²
Działka w Opocznie przy ul. Piłsudskiego

Opoczno - Dzisiaj o 06:49

813 m² - 615.01 zł/m²
Działka budowlana 748 m² | ul. Dmowskiego, Opoczno, 22x34 | gotowa do budowy

Opoczno - 03 maja 2026

748 m² - 550 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Skłodowska 12A

Opoczno - 24 kwietnia 2026

53,76 m² - 7900 zł/m²
Budynek usługowo-mieszkalny 225 m² | Opoczno, ul. Westerplatte | 2885zł/m2 | zabudowa szeregowa - bezpośrednio

Opoczno - Odświeżono dzisiaj o 13:12

225 m²
Lokal mieszkalno-usługowo-handlowy

Opoczno - Dzisiaj o 12:13

60 m²
wynajmę mieszkanie Opoczno

Opoczno - Dzisiaj o 08:37

33 m²
Garaż blaszany 7x6 Dwuspadowy Ciemny Orzech

Opoczno - Odświeżono dzisiaj o 04:05

42 m²
Mieszkanie 3 pokoje balkon piwnica

Opoczno - 10 maja 2026

63 m² - 5365.08 zł/m²
Piękny Dom w Opocznie - Nieruchomość

Opoczno - 10 maja 2026

420 m² - 8547.62 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia w samym centrum koło Netto

Opoczno - 08 maja 2026

39 m²
Wynajme mieszkanie na pierwszym piętrze

Opoczno - Odświeżono dnia 08 maja 2026

58 m²
Mieszkanie 3-pokoje bez nakładów – do zamieszkania

Opoczno - 07 maja 2026

62,22 m² - 5785.92 zł/m²
Mieszkanie 58,2 m2 gotowe do wprowadzenia Opoczno

Opoczno - 07 maja 2026

58,20 m² - 7388.32 zł/m²
Garaz 7x5 brąz  bramy złoty dąb

Opoczno - 07 maja 2026

35 m²
Wynajem lokalu usługowego

Opoczno - 07 maja 2026

42 m²
Wynajmę mieszkanie

Opoczno - Odświeżono dnia 06 maja 2026

36 m²
Dom gotowy do wprowadzenia-Os. Ustronie Opoczno

Opoczno - 06 maja 2026

140 m² - 7500 zł/m²
Działka inwestycyjna 3547m2 w centrum Opoczna

Opoczno - 06 maja 2026

3 547 m² - 168.88 zł/m²
Nowe mieszkania | Wyszyńskiego | 50,40 m2 | balkon 15,5m2 | Nowa inwestycja | Zarezerwuj

Opoczno - 05 maja 2026

50,40 m² - 7950 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje + kuchnia | 39,6 m² | świetna lokalizacja |

Opoczno - 05 maja 2026

39 m²
Wynajmę mieszkanie

Opoczno - 04 maja 2026

54 m²
Działki rolne na sprzedaż Opoczno

Opoczno - 04 maja 2026

293 m² - 34.13 zł/m²
Dom Na Sprzedaż Ul.Kuligowska Opoczno

Opoczno - 04 maja 2026

80,70 m² - 5576.21 zł/m²
Dom w Opocznie do wprowadzenia

Opoczno - 04 maja 2026

233,60 m² - 2782.53 zł/m²
Nowa inwestycja WYSZYŃSKIEGO OPOCZNO | 3 pokoje | 53,30 m2

Opoczno - 04 maja 2026

53 m² - 7944.72 zł/m²
Nowa inwestycja WYSZYŃSKIEGO OPOCZNO | 3 pokoje | 47m2

Opoczno - 04 maja 2026

47 m² - 7800 zł/m²
Mieszkanie w centrum Opoczna

Mieszkanie w centrum Opoczna

297 000 złdo negocjacji

Opoczno - 03 maja 2026

46,70 m² - 6359.74 zł/m²
do wynajęcia lokal usługowo-handlowy

Opoczno - 01 maja 2026

112 m²
Lokale biurowe od wynajęcia

Opoczno - Odświeżono dnia 01 maja 2026

41 m²
Zadbadne pokoje do wynajęcia

Opoczno - Odświeżono dnia 01 maja 2026

42 m²
Sprzedam Mieszkanie 46m2 , 2 p, do remontu Opoczno

Opoczno - 30 kwietnia 2026

46 m² - 5000 zł/m²
Dom w cenie mieszkania!!! 90m2

Opoczno - 30 kwietnia 2026

90 m² - 2555.56 zł/m²
Dom do remontu/rozbiórki na działce 179 m2 Opoczno

Opoczno - 30 kwietnia 2026

82 m² - 914.63 zł/m²
Wynajmę lokal 167 m² – Parter – ul. Kwiatowa 1 - (OBOK STAROSTWA) - OPOCZNO

Opoczno - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

167 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Sobawiny i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon