Cena

Nieruchomości - Rzepiennik Suchy - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Gotowy do zamieszkania dom z dużą działką | Olszyny, Rzep. Strzyżewski

480 000 zł

Olszyny - 10 maja 2026

142 m² - 3380.28 zł/m²
Wynajmę dom w Olszynach gm. Rzepiennik

Olszyny - 21 kwietnia 2026

100 m²
Sprzedam gospodarstwo rolne z zabudowaniami.

Żurowa - Odświeżono dnia 12 maja 2026

10 000 m² - 16.9 zł/m²
Lokal pod działalność usługowo-handlową lub biurową

Moszczenica - 14 maja 2026

27 m²
Działka uslugowo przemyslowa 1ha  przy drodze wojewódzkiej

Moszczenica - 14 maja 2026

10 013 m² - 92.88 zł/m²
Działka budowlana

Moszczenica - 07 maja 2026

5 000 m² - 80 zł/m²
Lokal usługowo handlowy

Moszczenica - 30 kwietnia 2026

250 m²
Działka budowlana w centrum Żurowej o pow.43 a

Żurowa - 09 maja 2026

4 300 m² - 51.16 zł/m²
działka rolno-budowlana, widokowa, przy asfalcie,

Ołpiny - 14 maja 2026

5 446 m² - 20.2 zł/m²
Dom z płyty warstwowej plus wełna CAŁOROCZNY NOWY

Ołpiny - Odświeżono dnia 11 maja 2026

42 m² - 4523.81 zł/m²
Rzepiennik Strzyżewski – piękna działka budowlana

Rzepiennik Strzyżewski - 08 maja 2026

1 715 m² - 51.9 zł/m²
Działka 10a budowlana widokowa bez pośredników

Rzepiennik Strzyżewski - 04 maja 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
Mała Elektrownia Wodna

Mała Elektrownia Wodna

178 000 złdo negocjacji

Binarowa - 11 maja 2026

Wynajme lokal usługowy 50m²

Wynajme lokal usługowy 50m²

100 złdo negocjacji

Binarowa - 26 kwietnia 2026

50 m²
Twoje miejsce w górach! Działka z lasem. Projekt pozwolenie na budowę

Strzeszyn - Odświeżono dnia 03 maja 2026

13 000 m² - 53.08 zł/m²
dom, siedlisko 1,4 ha Strzeszyn, powiat gorlicki, do zamieszkania

Strzeszyn - 27 kwietnia 2026

70 m² - 6142.86 zł/m²
Wiosenna oferta !!! Dom w stanie surowym wraz z dzialką  !

Strzeszyn - 24 kwietnia 2026

104,55 m² - 3816.36 zł/m²
Przestronny dom z dużą działką

Przestronny dom z dużą działką

769 000 złdo negocjacji

Biesna - 20 kwietnia 2026

120 m² - 6408.33 zł/m²
Dom 146m² +Garaże +działka 1.36ha Szerzyny

Szerzyny - 25 kwietnia 2026

146 m² - 2773.97 zł/m²
Sprzedam działki m. Swoszowa 3.5 ha

Swoszowa - 22 kwietnia 2026

3 500 m² - 56.86 zł/m²
Sprzedam Dom z zabudowaniami, gospodarstwo 1,82 ha

Łużna - 26 kwietnia 2026

280 m² - 2964.29 zł/m²
Działka budowlana 15 arów Kobylanka Klęczany Gorlice

Klęczany - 05 maja 2026

2 000 m² - 55 zł/m²
Hala na wynajem pod usługi, magazyn, hurtownie

Biecz - 12 maja 2026

120 m²
Hala na wynajem Biecz

Biecz - 12 maja 2026

1 726 m²
Piękna działka 1,53 ha Biecz - Korczyna

Biecz - Odświeżono dnia 09 maja 2026

1,53 m² - 88235.29 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość Mn pod inwestycje...

Mszanka - 07 maja 2026

17 000 m² - 25.82 zł/m²
Na sprzedaż dom z garażem !!! Ciezkowice !!!

Ciężkowice - 22 kwietnia 2026

168 m² - 4732.14 zł/m²
Działka o charakterze komercyjnym Święcany

Święcany - 28 kwietnia 2026

4 000 m² - 67.5 zł/m²
Drewniany dom na wzgórzu – wśród lasów i ciszy, 4,04 ha

Lubaszowa - 29 kwietnia 2026

70 m² - 5414.29 zł/m²
Dom górski Zielone Wzgórza na wynajem w całości

Ciężkowice - Odświeżono dnia 08 maja 2026

170 m²
Tatry z balkonu, 1,5h od Krakowa | Dom 103 m² Ciężkowice

Tursko - 13 kwietnia 2026

103 m² - 6067.96 zł/m²
Sprzedam działki budowlane w Korczynie

Korczyna - 06 maja 2026

2 200 m² - 58.18 zł/m²
Mieszkanie w wysokim standardzie koło Krosna.

Korczyna - 30 kwietnia 2026

47,41 m² - 9196.37 zł/m²
Sprzedam działkę Ryglice

Sprzedam działkę Ryglice

99 000 złdo negocjacji

Ryglice - 11 maja 2026

1 500 m² - 66 zł/m²
Duża, widokowa działka z lasem na terenie Pogórza Ciężkowickiego

Ryglice - 05 maja 2026

8 700 m² - 14.37 zł/m²
Dom w stanie surowym otwartym w Gorlicach

Stróżówka - 15 kwietnia 2026

178,08 m² - 1454.4 zł/m²
Nowy Dom jednorodzinny ! Super lokalizacja cisza spokój

Zborowice - 16 kwietnia 2026

120 m² - 3325 zł/m²
Wynajmę nowy duży dom jednorodzinny 232 m2 pow. użytkowej,  wykończony

Biecz - Odświeżono dnia 22 kwietnia 2026

232 m²
Tanio atrakcyjna działka 0,69ha z dojazdem asfaltowym

Stróżówka - 22 kwietnia 2026

6 900 m² - 7.25 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Rzepiennik Suchy i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon