Cena

hotel - Pułtusk - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Nowoczesne mieszkanie w centrum Pułtuska 33m2 | Gotowe do zamieszkania

275 000 zł

Pułtusk - 07 maja 2026

33 m² - 8333.33 zł/m²
Letniskowa w środku lasu, blisko Narew | Wawa 1h

Pułtusk - 11 maja 2026

2 600 m² - 49.62 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Pułtusk - 15 maja 2026

73 m² - 5479.45 zł/m²
3 pokoje | 1 piętro | balkon | centrum Pułtuska

Pułtusk - 01 maja 2026

50,80 m² - 8444.88 zł/m²
2 POKOJE 48.22m2 Osiedle Miłosza NISKI CZYNSZ

Pułtusk - 08 maja 2026

48 m² - 10812.5 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, pełna własność

Pułtusk - 16 maja 2026

48,80 m² - 10500 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie bezczynszowe 36,4m2, przy Rynku

Pułtusk - 24 kwietnia 2026

36,40 m² - 8763.74 zł/m²
Mieszkanie, Pułtusk

Pułtusk - 23 kwietnia 2026

39,50 m² - 11898.71 zł/m²
Przytulny dom jednorodzinny z ogrodem w Pułtusku

Pułtusk - 30 kwietnia 2026

158 m² - 8544.3 zł/m²
Mieszkanie 43m2 w nowym budownictwie z komórką lokatorską

Pułtusk - 08 maja 2026

43 m² - 10465.12 zł/m²
Mieszkanie 62m2, ul. KEN, 4 piętro, 3 pokoje

Pułtusk - 06 maja 2026

62 m² - 6870.97 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie w Pułtusku, nowe budownictwo.

Pułtusk - 14 maja 2026

55 m² - 10454.55 zł/m²
Nowe Mieszkanie w Pułtusku pow. 42,21 m²

Pułtusk - 20 maja 2026

42,21 m² - 9500 zł/m²
Mieszkanie 68,04 m² – nowa Kamienica Rybitew 3 – Pułtusk

Pułtusk - 15 maja 2026

68,04 m² - 8597.88 zł/m²
Mieszkanie 37m KW Pułtusk, 4 piętro, balkon loggia zabudowany, klimatyzacja

Pułtusk - Odświeżono dnia 12 maja 2026

37 m² - 7432.43 zł/m²
Przestronne mieszkanie 63,48m2 Nowe budownictwo Balkon  Komórka Gara

Pułtusk - 16 kwietnia 2026

63,48 m² - 10554.51 zł/m²
Mieszkanie 56m2  do własnej aranżacji od 2-4 pokoi i 2 piwnice

Pułtusk - 13 maja 2026

56,30 m² - 8845.47 zł/m²
2 pokoje 38 m² | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Pułtusk - od zaraz

Pułtusk - 13 maja 2026

38 m² - 6842.03 zł/m²
Nowe mieszkanie 63 m² | OGRÓDEK | TARAS | Osiedle Centrum - Pułtusk

Pułtusk - 18 maja 2026

63 m² - 10280.95 zł/m²
Nowe mieszkania w Pułtusku – bez prowizji i podatku PCC!

Pułtusk - 12 maja 2026

44,70 m² - 8350 zł/m²
Nowy lokal użytkowy  – 68,80m² – Kamienica Rybitew 3, Pułtusk

Pułtusk - Odświeżono dzisiaj o 06:16

68,80 m²
74m² | 4 pokoje | idealne dla rodziny | spokojna okolica

Pułtusk - 25 kwietnia 2026

74 m² - 6081.08 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Pułtusk - 03 maja 2026

63,50 m² - 6614.17 zł/m²
Nieruchomość nad Narwią w pierwszej linii brzegowej nieopodal Starówki

Pułtusk - 08 maja 2026

180 m² - 6222.22 zł/m²
Dom przy linii brzeg. Pułtusk 5 syp. sauna kominek

Pułtusk - 08 maja 2026

408,70 m² - 5382.92 zł/m²
Mieszkanie 70,53 m² – nowa Kamienica Rybitew 3 – Pułtusk

Pułtusk - 02 maja 2026

70,53 m² - 8300 zł/m²
Działka Budolana 2665 M² Z Wz Na Zamieszkanie Docelowe( 50 Km W-Wa)

Pułtusk - 14 maja 2026

2 665 m² - 97.56 zł/m²
Sprzedam dom w Pułtusku

Pułtusk - 07 maja 2026

184 m² - 6521.74 zł/m²
Działka ROD w Pułtusku nad Narwią

Pułtusk - 10 maja 2026

374 m² - 187.17 zł/m²
Nowe mieszkanie Rejenta 49,18m2 od ręki

Pułtusk - 18 maja 2026

49,18 m² - 8946.73 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 3 oddzielne pokoje

Pułtusk - Dzisiaj o 10:44

47 m²
WYJĄTKOWA OKAZJA! Działka nad samym rozlewiskiem Narwi – ROD Rybitew 1

Pułtusk - 07 maja 2026

600 m² - 466.67 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 57 m2

Sprzedam mieszkanie 57 m2

480 000 złdo negocjacji

Pułtusk - 20 maja 2026

57,70 m² - 8318.89 zł/m²
Domek Holenderski 3 sypialnie

Pułtusk - 10 maja 2026

Działka 500 m² idealna na odpoczynek | Blisko Warszawy | Natura 2000

Pułtusk - 15 maja 2026

500 m² - 110 zł/m²
Lokal Pułtusk, Lokale handlowo-usługowe ul. Kościuszki 20, 1400m2

Pułtusk - 05 maja 2026

1 400 m²
Do wynajęcia mieszkanie Na Skarpie 3 pokojowe/ I piętro

Pułtusk - 06 maja 2026

62 m²
Mieszkanie 2 pokoje 37,5 m2

Mieszkanie 2 pokoje 37,5 m2

270 000 złdo negocjacji

Pułtusk - 23 kwietnia 2026

37,50 m² - 7200 zł/m²
wynajmę : lokal użytkowy 30 m² oraz kontenery magazynowe 3x30 m²- Pułtusk ul. Baltazara

Pułtusk - Dzisiaj o 08:30

30 m²
search