Cena

Nieruchomości - Podgórze - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka nad jeziorem z rozpoczętą budową domu Bytów okolice Łobzowo

245 000 zł

Łobzowo - 07 kwietnia 2026

4 300 m² - 56.98 zł/m²
Twój azyl na Kaszubach! Dom przy czystym jeziorze

Barkocin - 14 maja 2026

50 m² - 7000 zł/m²
Wyjątkowa restauracja z duszą- Barkocin

Barkocin - 11 maja 2026

115,30 m²
Gospodarstwo Posiadłość 1,4 ha Dom ze Stolarnią - trak /Oczko Wodne

Kramarzyny - 07 maja 2026

140 m² - 15000 zł/m²
Malowniczo położona działka rolna- Głodowo

Głodowo - 07 maja 2026

44 959 m² - 7.34 zł/m²
Wyjątkowy dom na wynajem długoterminowy – Łupawsko, nad jeziorem Jasień

Tuchomie - Odświeżono dnia 02 maja 2026

100 m²
Działka pod lasem

Tuchomie - 17 kwietnia 2026

6 100 m² - 10.98 zł/m²
Sprzedam dom bliźniak 70 m2 całoroczny, Kaszuby, gm. Tuchomie

Ciemno - 05 maja 2026

67 m² - 8701.49 zł/m²
Dom na osiedlu z krytym basenem na Kaszubach

Ciemno - 07 maja 2026

67 m² - 6514.93 zł/m²
Piękny dom z ogromną działka o pow. 5500  M2  Kaszuby  HIT

Ciemno - 01 maja 2026

200 m² - 3125 zł/m²
Dwa nowoczesne domy nad jeziorem | Kaszuby - Domki

Ciemno - Odświeżono dnia 01 maja 2026

121 m² - 7677.69 zł/m²
Działka budowlana

Szydlice - 21 kwietnia 2026

3 000 m² - 50 zł/m²
Działka leśna blisko jeziora Kamieniczno

Ciemno - 29 kwietnia 2026

5 513 m² - 22.67 zł/m²
Sprzedam dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 90 m2

Łąkie - 10 maja 2026

90 m² - 3666.67 zł/m²
Wynajmę domek na wsi

Tuchomko - 07 maja 2026

60 m²
Działka z WZ ,26ar, Kaszuby

Działka z WZ ,26ar, Kaszuby

135 000 złdo negocjacji

Chotkowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

2 600 m² - 51.92 zł/m²
Malowniczy domek rekreacyjny 120m od jeziora

Ostrowite - 22 kwietnia 2026

62,82 m² - 7147.41 zł/m²
Piękny dom w okolicy lasu i jeziora

Borowy Młyn - 20 kwietnia 2026

66,70 m² - 7331.33 zł/m²
dom nad jeziorem z prywatnym pomostem|Borowy Młyn

Borowy Młyn - 28 kwietnia 2026

66,20 m² - 7839.88 zł/m²
Działka inwestycyjna budowlana 1,2 ha Trzebielino I Słupsk I Pomorze

Trzebielino - 11 maja 2026

11 300 m² - 84.96 zł/m²
Działkie rolno budowlaną

Działkie rolno budowlaną

196 000 złdo negocjacji

Trzebielino - Odświeżono dnia 11 maja 2026

18,24 m² - 10745.61 zł/m²
Duża działka z warsztatem i mieszkaniem w centrum Trzebielina

Trzebielino - 18 kwietnia 2026

grunt rolny niezabudowany 17,9408 ha Cetyn

Cetyń - 13 kwietnia 2026

160 408 m² - 4.47 zł/m²
Osada Wiśniewo- Twoje miejsce na Kaszubach...

Rekowo - 12 maja 2026

63 m² - 6269.84 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

140 000 złdo negocjacji

Dolno - 17 kwietnia 2026

3 006 m² - 46.57 zł/m²
Wynajem Mieszkanie 70 m2 3 pokoje

Bąkowo - 14 maja 2026

70,60 m²
Sprzedam działke w Borzytuchomiu

Sprzedam działke w Borzytuchomiu

100 000 złdo negocjacji

Borzytuchom - Odświeżono dnia 09 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Sprzedam uzbrojone działki budowlane w Borzytuchomiu blisko jeziora

Borzytuchom - 05 maja 2026

1 000 m² - 85 zł/m²
Dom na sprzedaż Kołczygłowy | dom z dużą działką | pomorskie | Bytów

Kołczygłowy - 21 marca 2026

170 m² - 3288.24 zł/m²
Domek letniskowy w pięknej okolicy

Domek letniskowy w pięknej okolicy

399 000 złdo negocjacji

Rekowo - 14 maja 2026

60 m² - 6650 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Janowo k. Bydgoszczy

Bydgoszcz - 13 maja 2026

320 m² - 296.88 zł/m²
Domek holenderski całoroczny sezonowy, domek letniskowy przyczepa

Bydgoszcz - 07 maja 2026

Lokal do wymajęcia ok. 40m/2

Lokal do wymajęcia ok. 40m/2

1 700 złdo negocjacji

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 05 maja 2026

40 m²
Pokój do wynajęcia - Bartodzieje

Bydgoszcz - 28 kwietnia 2026

Klimatyczne 92 m² w sercu miasta | Kamienica | Balkon

Bydgoszcz - 25 kwietnia 2026

92 m²
Piękna działka Rod  na sprzedaż

Piękna działka Rod na sprzedaż

95 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - 25 kwietnia 2026

350 m² - 271.43 zł/m²
Działka inwestycyjna pod Świeciem

Bydgoszcz - 24 kwietnia 2026

8 114 m² - 86.15 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Podgórze i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon